Proč se o Vánocích trápit ve formálních outfitech? Užijte si letos svátky v pohodlí a slaďte se do trenýrek!

Všichni moc dobře víme, že Vánoce by neměly být jen o předávání důmyslných dárků, ale především o trávení vzácného času s blízkými. Právě tyhle společné chvíle totiž vánočním svátkům dodávají tu správnou kouzelnou atmosféru, na kterou celý rok tak netrpělivě čekáme. Ne vždycky se nám ji ale povede navodit tak, jak bychom chtěli. Zkuste ale letos udělat výjimku – zapomeňte na formálnost všeho druhu a trápení s dokonalými outfity hoďte za hlavu! Ty správné pohodové Vánoce si můžete v rodinném kruhu nebo se svou drahou polovičkou užít třeba ve vyladěných, vtipných a originálních trenýrkách!

Na jednu stranu se na přípravy na Vánoce těšíme, protože jsou plné zábavy. Na druhou stranu se jich ale už trochu tradičně bojíme, protože se s nimi pojí i velký stres. Ten si zbytečně přiděláváme třeba dumáním nad tím, jaký outfit zvolit ke štědrovečerní večeři, ke stromečku nebo jen k prostému sledování vánočních filmů. Co to ale letos udělat trochu jinak a dopřát si zaslouženou dávku uvolněnosti a pohodlí?

Ekonomické myšlení i bez ekonomického vzdělání? Vyzkoušejte si, jak jste na tom s běžnou finanční gramotností v našem kvízu19. 4. 2022

K té pravé vánoční pohodě vám dopomůžou třeba trenýrky s vánočními motivy. Ačkoliv se jich na trhu v poslední době objevuje hodně, s nápadem na sladěné vánoční trenýrky pro páry i celou rodinu jako první přišla česká značka ELKA. A slaví s nimi velké úspěchy – každý si tu totiž přijde na své.

Nejprodávanější jsou kombinace hravého spodního prádla, které je určené pro celou rodinu – od její hlavy až po ty úplně nejmenší. Oblíbená je také edice identických pánských a dětských vánočních trenýrek. Značka ELKA ale nezapomíná ani na dámy. A pokud Vánoce zatím slavíte jen ve dvojici, rozhodně nezoufejte – ve svém sortimentu nabízí ELKA i sladěné vánoční trenýrky pro páry.

Vybírat můžete z široké škály vzorů. Z některých z nich se v minulých letech staly bestsellery, a tak se je značka rozhodla zařadit také letos. Ovšem jako každý rok, i pro letošní Vánoce ELKA přišla rovněž se zbrusu novým designem. Tradiční motivy sobů, vloček, vánočních stromků, dárků i pohádkové zimní krajiny ale v podání značky ELKA dostávají punc svěžesti a modernosti. Neokoukají se však ani jiné klasické, ale opět rafinovaně pojaté nesmrtelné vzory jako puntíky a kostky. 

Pokud byste si mysleli, že se ELKA specializuje jenom na trenýrky, jste na omylu. Značka vyrábí také spoustu jiného spodního prádla, a to jak pro ženy, tak pro muže. V nabídce ELKA tedy dále nechybí například basic dámská body, dámské boxerky a podprsenky, ale ani pánská trička nebo mikiny. Radost sobě i někomu blízkému můžete udělat třeba i relaxační maskou, kterou můžete pořídit buď samostatně, nebo v sadě s ladícími trenýrkami.

Značka ELKA se pak kromě bohatého sortimentu různého prádla může pochlubit ještě něčím jiným, co obzvlášť v adventním čase zahřeje srdce. Potrpí si totiž na šetrný přístup k životnímu prostředí. Všechny výrobky, pod kterými je značka ELKA podepsaná, tedy vznikaly eticky a za použití kvalitních materiálů. Některé produkty se pyšní i uznávanou certifikací GOTS. Ta zaručuje, že byl textil vyrobený za přísných podmínek z organických vláken bio bavlny, která se pěstuje bez chemikálií i geneticky modifikovaných organismů.

„Bojuješ za lidská práva? Jsi zahraniční agent!“ Rusko jde i proti vlastním lidem cenzurou, zesměšňováním a diskriminací4. 3. 2022

Jestli patříte mezi příznivce etických a udržitelných značek, kterým záleží jak na výrobě kvalitních a pěkných věcí, tak na životním prostředí, pak si vás ELKA svým přístupem i svou pestrou nabídkou nejspíš získá na svou stranu. V sortimentu této značky totiž najdete jak nápaditý vánoční dárek, tak i nápady na pohodlný outfit, ve kterém se nadílkou pod vánočním stromkem můžete pokochat vy sami. A nebo v něm můžete jen tak lenošit u oblíbeného filmu. To už je na vás. Právě o klidu a uvolněné atmosféře ale Vánoce jsou. 

Zdroj: ELKA/Spolupráce