Zubaři poznají, že jste měli penis v puse. A že jste se snažili. Prozradí vás modřiny na patře
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Zubaři poznají, že jste měli penis v puse. A že jste se snažili. Prozradí vás modřiny na patře

Nemáte rádi zubaře? Máme pro vás ještě další důvod, proč se v křesle s pusou dokořán cítit blbě. Nebo hrdě? Zubaři totiž poznají, že jste někomu poskytli orální sex, respektive, že jste hodně, ale opravdu hodně cucali.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
28. 3. 2023

O tom, že zubaři můžou poznat, že jste měli penis v puse, se tradují zkazky tak nějak pořád. Skutečnost, že tomu tak ale opravdu je, se nedávno díky sociálním sítím mohl dozvědět úplně každý. Respektive, jestli jste si mužského přirození jen tak trochu lízli, nepozná nikdo, ale pokud jste se do orálního sexu s penisem opřeli, to už z ústní dutiny poznat je.

Tím, co vás prozradí, je palatální petechie, drobné popraskané cévky v měkkém patře. Vypadají jako červené tečky nebo malé modřinky. K zděšení široké veřejnosti o tom, co tento stav vypovídá, informoval na TikToku zubař s přezdívkou @thescumbagdad. „Ano, občas to poznáme. Většinou podle modřin na měkkém patře, kterým se říká petechie. Ale pokud není pacient opravdu velmi mladý nebo na něm nejsou poznat stopy násilí, je nám to jedno.“

Nejhorší je, když si dáte záležet

Co způsobuje palatální petechii? Cucání. Cévky v patře popraskají vlivem podtlaku v ústní dutině. Třeba když něco intenzivně sajete brčkem. Nebo když si dáte opravdu záležet na felaci (kdo neví, naučí se, že tohle slovo je odborný termín pro orální sex s penisem – nemáte zač).

To potvrzuje i jiný lékař, Dr. Mark Rigby. „Ano, rozhodně to jde poznat. Ale jenom pokud si dali fakt záležet.“ Ujišťuje ale, že se nemusíte obávat žádné negativní reakce. Zubaři jsou profesionálové a setkávají se s mnoha stavy ústní dutiny. Váš sexuální život je rozhodně nerozhodí. S největší pravděpodobností ani nehnou brvou.

Zdroj: Giphy

Zase to zmizí

Jak se říká, čas všechny rány zhojí. A platí to samozřejmě i o palatální petechii. Jsou to modřiny a ty se jako všechny hematomy nakonec zahojí a zmizí. A to bez následků, pokud nedošlo k vážnějšímu poranění patra (ale to byste vy nebo majitel penisu museli být opravdu agresivní – na druhou stranu bacha, ať si ve chvílích vášně skutečně neublížíte). Stopy po orálním sexu ve vaší puse vydrží maximálně 1–2 týdny. Jestli se chcete vyhnout potenciálně nepříjemnému momentu u zubaře, stačí, když si návštěvu a svůj sexuální život předem naplánujete.

Zdroj: Medicinenet, PinkNews, TikTok, YouTube, Wikiskripta,

Populární
články

E-Shop