Hotel Faro na Kanárských ostrovech splní i ta přání, o kterých jste nevěděli, že je máte

Představte si, že si rezervujete dovolenou v hotelu a po příjezdu na pokoji budete mít váš oblíbený koktejl, v koupelně oblíbenou značku kosmetiky a budete-li na dovolené sami, personál s vámi posnídá, nebo si zahraje šachy. Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, který se nachází v Maspalomas na ostrově Gran Canaria, tohle všechno dokáže. To vše za doprovodu perfektních služeb a nádherného ubytování jen pár kroků od oceánu.

Většina z nás žije v neustálém shonu, dennodenně musíme myslet na spoustu věcí, díky kterým často zapomínáme sami na sebe. Z toho důvodu jsou tady dovolené, které nám na chvíli pomůžou na hektický život zapomenout a umožní nám relaxovat. Co teprve, když je dovolená na míru přizpůsobená vašim požadavkům a splní vám i ta přání, o kterých jste netušili, že je máte?

Guest Experience na maximum

Hotel Faro ze sítě Lopesan Group dbá na zákaznickou zkušenost opravdu velkolepě. Celkem 16 lidí pracuje jen v oddělení „Guest Experience“, které se stará o blahobyt hotelových hostů. Díky těmto lidem jsou v hotelu schopni zjistit si o vás pár informací ještě před vaším příjezdem. Nemusíte se však bát, že by šlo o neuctivý stalking, vše dělají s naprostým citem a velmi taktně.

Máte-li sociální sítě a na nich třeba fotku s oblíbeným drinkem, hotel se pokusí tento drink připravit jako welcome. Přijedete-li do hotelu sami, ale je o vás známo, že rádi hrajete šachy, lidé z oddělení „Guest Experience“ nebudou na nic čekat a dají si s vámi partii. Tohle jsou alespoň některé z příběhů, o kterých mi vykládal vedoucí oddělení Ignacio Lamas. 

Dovolená, na kterou nezapomenete

Hotel se nachází přímo na pláži vedle majáku Faro de Maspalomas, což je 60 metrů vysoký maják z roku 1890, podle kterého se hotel jmenuje. Pokud byste zrovna neměli náladu na oceán, můžete se osvěžit v jednom ze tří bazénů, z nichž dva se nachází na střeše hotelu v Blue Marlin Ibiza Sky Lounge, odkud můžete pozorovat úchvatné západy slunce.

Jako v pohádce se budete cítit i poté, co ochutnáte místní kuchyni, ať už v rámci bufetové nebo á-la-carte restaurace. Mé chuťové pohárky se rozplývaly nad každým soustem, které jsem pozřel a vždy jsem litoval, že kapacita mého žaludku není větší, protože bych nejraději ochutnal od každého kousek. Výběr byl ale tak obrovský, že bych to nezvládl.

Mýty vs. realita o tabákových alternativách: Díky zařízením na zahřívání tabáku kouřit nepřestanete, ale snížíte rizika, jež z klasického kouření plynou8. 9. 2022

As unique as you are!

V hotelu dbají na to, abyste se cítili jako doma a co nejvíc pohodlně. Proto zde oproti jiným pětihvězdičkovým hotelům nejsou tak přísní na dodržování nejrůznějších pravidel jako je například dress code a na večeři můžete jít klidně v kraťasech, pokud je vám to příjemnější. Uznávají zde zkrátka svobodu a vyznání každého hosta z jakéhokoliv úhlu pohledu.

Užijte si Maspalomas na jedničku!

Jak si užít Kanárské ostrovy opravdu na jedničku a nevšedně? Vyrazte navštívit Hotel Faro v Maspalomas. Rozhodně nebudete litovat. Navíc se tam můžete vydat v kterékoliv části roku. Příjemné letní počasí na Kanárských ostrovech totiž panuje celoročně.

Zdroj: Jan Witek