Kanárské ostrovy v zimě? Rozhodně nebudete litovat

Pokud jste na tom stejně jako já a zimní období není zrovna vaším nejoblíbenějším, určitě každou zimu hledáte, jak mrazu alespoň na chvíli utéct. Mně se to během těchto chladných měsíců podařilo a těsně před Vánoci jsem alespoň na týden vyrazil do vyhlášeného letoviska Maspalomas na ostrově Gran Canaria, který je jedním z Kanárských ostrovů.

Ihned po příletu bylo jasné, že tohle bude pohodový týden, který jsme navíc trávili v nádherném hotel Kumara Serenoa by Lopesan, který se nachází v ideální vzdálenosti ke všem tamním atrakcím, ale zároveň na místě, kde je neuvěřitelný klid a pohoda. Něco takového je doslova ideální kombinace, protože po náročných nocích v centru je klid potřebný k regeneraci.

Skvělou regeneraci a “nakopnutí” do každého dne nám však poskytovaly také bohaté snídaně a večeře, které v hotelu Kumara Serenoa tak trochu vyzývají k tomu, abyste na dovolené nabrali další kila. Výběr byl tak velký a každé tak chutné, až vám hlavou proběhne, že hubnout do plavek nemá smysl. :)

Ačkoliv jsme měli pobyt s all inclusive a hotel nabízel nepřeberné možnosti vyžití, včetně bazénu, fitness a nejrůznějších aktivit jako je jóga, aquagym a další, my jsme se rozhodli prozkoumat také Maspalomas a jeho okolí a více dojmů už najdete v přiloženém videu.

Zdroj: Jan Witek