Video

Správně léčený HIV pacient může mít porovnatelnou délku a kvalitu života jako zdravý člověk

V oblasti HIV i v dnešní době stále panuje spousta předsudků a mnozí lidé možná netuší, že správně léčený pacient může mít porovnatelnou kvalitu a délku života, jako zdravý člověk a nemusí být infekční ani pro svého partnera. Podívejte se na video s profesorem José M. Gatellem, který vyvrací některé z mýtů objevující se v souvislosti s HIV.
Jan Witek ve spolupráci se společností GSK/ ViiV Healthcare Jan Witek ve spolupráci se společností GSK/ ViiV Healthcare Autor
2. 3. 2021

Profesor José M. Gatell je čestným profesorem Barcelonské univerzity a Senior Global Medical Director farmaceutické společnosti ViiV Healthcare, která se specializuje na vývoj terapií proti infekci HIV.

Jaké jsou pokroky v léčbě HIV a kolika let se mohou HIV pacienti dožít? V čem se pacientům po zjištění diagnózy změní život a co je v průběhu prvního roku léčby čeká? Jak dlouho po nasazení léčby mohou mít HIV pacienti se svým partnerem sex a jaká je kvalita léčby HIV v Česku? Odpovědi na tyto otázky naleznete v přiloženém videu.

Jakékoliv otázky týkající se příslušného onemocnění, nebo způsobu jeho léčby, je potřebné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Ochranné známky jsou registrované/licencované pro koncern ViiV Healthcare.

©2021 koncern ViiV Healthcare společností/poskytovatel příslušné licence.

GlaxoSmithKline, s.r.o.,

Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4

Komerční sdělení

PM-CZ-HVU-ADVR-210001

Datum schválení: únor 2021

Zdroj: GSK/ ViiV Healthcare

Populární
články

E-Shop