Vyhrajte troje unikátní skleněné nástěnné hodiny PRIM v hodnotě 590 korun!

Hodinky značky PRIM jsou již více než šest desetiletí synonymem pro kvalitní český výrobek. Jak se však měnila doba, změnil se i koncept značky PRIM. Dříve opouštěly hodinky továrnu ELTON v Novém Městě nad Metují v mnohatisícových sériích, dnes jsou každé hodinky výjimečným a originálním výrobkem. Navíc každý díl a každá součástka vzniká v prostorách manufaktury ELTON a každé hodinky projdou téměř tisícem operací.

Velkým lákadlem nejen pro sběratele hodinek jsou i limitované edice, které se pravidelně objevují v produkci PRIM. Tyto limitované edice mají hlubší význam a nejde jen o unikátní designové kousky. „Naše limitované edice jsou většinou inspirované významnou osobností nebo historickou událostí,“ prozradil Martin Pabiška, generální ředitel společnosti ELTON, která stojí za výrobou hodinek PRIM.

Například hodinky PRIM KAREL IV. jsou inspirovány velkým císařem Karlem IV. Zaujmou nejen svým designem, ale také symbolikou. Na číselník byla poprvé použita náročná technika smaltování a korunku zdobí vltavín, kámen charakteristický pro České země.

05. 06. 2017What else? Nová jedinečná káva značky Nespresso pro ty největší gurmány!

PRIM VÁCLAV HAVEL jsou nejnovějším počinem značky PRIM a byly vyrobeny při příležitosti osmdesátých narozenin, kterých by se bývalý český prezident  dožil v loňském roce. Ručně dekorovaný číselník zdobí miniatura podpisu Václava Havla a v korunce je vsazen český granát.

PRIM HIROSHIMA odkazuje na českého architekta Jana Letzela, který je tvůrcem takzvaného Atomového dómu v Hirošimě. Strojek je navíc poprvé zlacen červeným osmnáctikarátovým zlatem. Hodinky ORLÍK II. BRONZ jsou vyrobeny z tohoto unikátního materiálu a získávají ojedinělou patinu podle prostředí, ve kterém se jejich nositel pohybuje.

Ve velké letní soutěži mají tři z vás možnost vyhrát unikátní skleněné nástěnné hodiny PRIM. Stačí odpovědět správně na níže uvedenou soutěžní otázku a být vybrán. Nápovědu najdete zde!

Otázka:
V kolika rozměrech se aktuálně vyrábí model náramkových hodinek Brusel?

Odpovědi:
a) v jednom (39 mm)
b) ve dvou (39 a 42 mm)
c) ve třech (39, 49 a 55 mm)

Svou odpověď zadejte zde!

Zdroj: PRIM
Advertorial

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím