Vyhrajte dárkový poukaz na šperky Deers v hodnotě 2000 korun!

Pokud hledáte originální šperk, který rozhodně upoutá pozornost, značka Deers je pro vás ta pravá. Jejich jeleni se za dobu své existence rozutekli v podstatě do celého světa a radost teď mohou přinést i vám.

Za zrodem originálních šperků s motivem jelena stojí Kamila Písaříková, která jeleny vyrábí již více než deset let. Každý jelen je originál, každý má své jméno a je v prodeji i s náhradní díly. Pořídit si můžete celkem devět druhů šperků, nejprodávanější a nejoblíbenější jsou brože a teď na léto také náramky a přívěšky na krk. Jelínky si můžete pořídit také jako čelenku, elegantní náhrdelník i prstýnek. Stát se fanoušky značky Deers můžete také na Facebooku a Instagramu.

10. 08. 2017TIP LUI: Nejlepší pánské doplňky na letní sezónu

Svůj Řád Třpytivého jelínka vlastní i Madeleine Albright, pro kterou byl speciálně vytvořen na míru při jejím křtu knihy Tajná řeč broží v roce 2010.

Na pražských Vinohradech najdete showroom značky Deers již tři roky. K tomuto výročí si jelínci nadělili nový interiér, který navrhla Ing. arch. Dorota Kluska. "V určitý moment jsem cítila, že showroom potřebuje změnu, ale netroufla jsem si na větší úpravy, proto jsem oslovila Dorotku. Hlavním prvkem celého interiéru se stal stůl ve tvaru jelena, který si zákazníci okamžitě zamilovali." říká designérka Kamila Písaříková.

35

Deers šperky existují již více než deset let. Za tu dobu se jejich stádo pěkně rozrostlo a jelínci se rozutekli do nových domovů nejen po Čechách a Slovensku, ale i do celé Evropy i mimo ni. Zákaznice i zákazníci si je zamilovaly také v Japonsku, Mexiku nebo na Floridě.

21. 06. 2017Wrangler představuje retro kolekci k 70. výročí značky. Je plná duhy a psychedelických printů! Omrkněte ji v galerii

Pro letošní rok si v Deers připravili novinek několik, aktuálně se můžete těšit z letní kolekce, která je plná námořníků, neonek a především letní limitky ve spolupráci s Českou Síťovkou. Vznikly dvě varianty síťovek, na kterých se jelínci skvěle vyjímají. První z nich je námořnická modrá, kterou zdobí mini přívěšky, druhá síťovka je ručně barvená, v barevné kombinaci fialovorůžové ji pak doplňuje velká brož Deers.

Otázka:
Letos na jaře přibyla do jelení rodinky Deers novinka, jejíž koupí přispějete Nadaci Taťány Kuchařové Krása Pomoci. Konkrétně pak projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům dál žít ve svém domácím prostředí. Víte, jaké další třpytivé lesní zvíře se v Deers narodilo?

a) sob

b) laň

c) srnka

Své odpovědi posílejte na tento odkaz.

Zdroj: Deers
Advertorial

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím