Vyhrajte voucher v hodnotě 1 000 korun na nákup na Zootu!

Víte, že váš celkový vzhled a outfity, které nosíte do práce, mohou klidně přispět k rozhodnutí šéfa o případném povýšení? Je to tak! S řadou oblečení ‚Back to office‘ ze Zootu to půjde snadno.

Na eshopu Zoot máte možnost zeptat se stylistky, co k sobě ladí a co se hodí pro kterou příležitost. Další neméně důležitá služba, kterou mají v nabídce, je kombinování některých kousků rovnou jako celý outfit. Obléct se totiž dobře zrovna do práce, takže trochu elegantně, je pro muže většinou docela oříškem. Každopádně s novou kolekcí 'Back to office' to jistě i s pomocí stylistky zvládnete. Na Zootu je tedy vlastně jedno, jestli se v módě či etiketě vyznáte… Věřte zkušeným Zootím stylistkám a máte po starostech! Těm, kteří by se sami chtěli naučit správně kombinovat své oblečení, stačí trocha pozornosti a za nedlouho ho to šikovní rádci ze Zootu naučí!

05. 09. 2016I muži ve věku seniorů mohou být trendy zdrojem módní inspirace! Podívejte se na výběr těch, kterým lze vytříbený vkus rozhodně závidět

Elegantní styl pro pány, kteří pracují především v kancelářích, má Zoot v malíku. Oblečou vás i do oblečení prémiových značek, které nějakou dobu opravdu vydrží a v jeho pohodlí se budete cítit jako doma. Značky, které Zoot nabízí v okruhu pracovního pánského stylu, jsou Tommy Hilfiger, Selected Homme, nebo třeba naši známí Calvin Klein Jeans a Gant.

Soutěžte s námi o voucher v hodnotě tisíc korun na nákup na Zootu! Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku. Správnou odpověď naleznete zde!

Otázka:

Z jaké země pochází značka pánských tašek a batohů Solier?

a) Francie
b) Česko
c) Belgie

Své odpovědi zasílejte na tento odkaz.

Advertorial

0
Simona Hynková

Autor

Simona Hynková

Miluje život a umí ho užívat, nenávidí lidskou hloupost a špinavé boty. Věří, že o módu se alespoň trochu začnou zajímat všichni Češi a o to krásněji se všem bude žít. Víno má ráda bílé, rty červené a kávu černou. V oblékání preferuje jednoduchý a osobitý styl.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím