Získejte unikátní systém bělení zubů WHITE PEARL v hodnotě 749 korun!

Už jste si také všimli, že zažloutlé zuby nejsou nijak ‚in‘? Můžete mít dokonalý make-up, vyladěný outfit, a pak stejně stačí jediný úsměv, aby celý dojem zkazil. Přitom existuje tak jednoduchá cesta k dokonalému úsměvu, a to zbrusu nový systém bělení zubů White Pearl.

Specialisté z USA se pochlapili a vyvinuli k dokonalosti převratnou bělící proceduru, která slaví již 15 let své existence a pyšní se jen v ČR přes 100 000 spokojenými zákazníky. Výhodou je nenáročná jednofázová bělící procedura s extra rychlým dosažením výsledků. Takže žádné zákroky na klinice, úsměv snů zvládnete vykouzlit sami v pohodlí domova.

30. 09. 2016HOT FOTOGALERIE: Světový den kávy – skvělá záminka pro snímky sexy kluků a vypracovaných mužů!

Stačí vytvarovat aplikátory přesně dle tvaru vašich zubů a pak už jen nechat působit účinné látky a inovovaný stomatologický gel. Nyní pro rychlejší efekt lze použít i přes noc!

Gel je vyvinut bez abrazivních složek, tudíž maximálně vhodný i pro citlivé zuby, které naopak šetrně posiluje výtažkem z heřmánku, aloe vera a granátového jablka.

Chcete, aby vám zářivý úsměv také co nejdéle vydržel? Pak je nutné mu věnovat trvalou péči. Pokud začínáte den kávou a cigaretou, a s kamarády si rádi poklábosíte nad sklenkou červeného, je jasné, že se skvrnky mohou opět objevit a oslnivý úsměv zastínit. Na úspěchu se musí pracovat, proto i vy musíte trošku pozměnit životní styl, pokud chcete mít stále okouzlující úsměv. Překážkou úspěchu je konzumace kávy, čaje, červeného vína a cigaret. Poslední neřesti je nejlepší se zbavit úplně. Vedle toho mohou vaše zoubky získat šedivý či žlutý nádech z užívání antibiotik, ukládají se totiž v kostech a zubech. Cestou k zářivému úsměvu je ale zelenina a některé ovoce jako jahody či jablka. Zkuste to tak!

09. 03. 2017Ve srovnání s hetero-populací kouří LGBT komunita výrazně více. A existuje pro to docela prostý důvod. Jaký?

Vyzkoušejte White Pearl, nejprodávanější systém bělení zubů v ČR. Proč už také nemáte ten nejkrásnější a nejbělejší úsměv, když je to tak jednoduché? Odpovězte správně na soutěžní otázku, nápovědu naleznete zde!

Otázka:

Jaký dárek dostanete zdarma při zakoupení systému bělení zubů White Pearl na www.krasnyusmev.cz?

a) bělící pastu
b) bělící pero
c) bělící kartáček

Své odpovědi zasílejte na tento odkaz.

Pokud neradi soutěžíte, nebo nebudete v soutěži úspěšní, máte možnost si bělení zubů objednat s poštovným a balným zdarma + bělícím perem zdarma. To vše pouze za 749 korun!

Advertorial

0
Simona Hynková

Autor

Simona Hynková

Miluje život a umí ho užívat, nenávidí lidskou hloupost a špinavé boty. Věří, že o módu se alespoň trochu začnou zajímat všichni Češi a o to krásněji se všem bude žít. Víno má ráda bílé, rty červené a kávu černou. V oblékání preferuje jednoduchý a osobitý styl.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím