Vyhrajte luxusní vína v dárkové sadě od vinařství Reisten v hodnotě 1009 Kč!

Vinařství Reisten najdete v Pavlově. Obec se nachází na území chráněné krajinné oblasti Pálava nedaleko od Mikulova. Vinařství zahájilo svou činnost v roce 1999 se záměrem produkovat kvalitní vína pro jeho znalce a milovníky, kteří si rádi vychutnají to nejlepší. Tomu byl podřízen výběr elitních viničních tratí, odrůd, ale i způsob pěstování, sklizně a zpracování.

Reisten se soustředí zejména na vysoce kvalitní bílá vína z pěstovaných odrůd: Ryzlink vlašský, Pinot Blanc, Pinot Gris, Riesling, Sauvignon Blanc, Chardonnay, Tramín a Pálavu. Z modrých odrůd jde o Merlot a Pinot Noir. Vína jsou uváděna na trh v několika sofistikovaných liniích.

04. 08. 2017FOTO: Někdejší elegán a zpěvák Martin Chodúr (27) vypadá jak penzista na vejminku! Kdo za to může?

Například řada Kabinett obsahuje převážně suchá vína s plnou a zároveň osvěžující chutí. Vína z řady Maidenburg jsou celkově mohutnější a uhlazenější a hodí se k dlouhodobé archivaci. Tyto dvě řady však nejsou jediné, které vinařství Reisten nabízí. Produkce vinařství je k dostání nejen ve vybraných vinotékách, restauracích, v e-shopu, ale i v degustačním prostoru a prodejně vinařství v Pavlově na ulici Česká.

Pokud odpovíte správně na otázku níže, můžete od vinařství Reisten vyhrát dárkovou sadu v hodnotě 1009 Kč obsahující Riesling 2015 pozdní sběr, Sauvignon Blanc 2015 pozdní sběr a Tramín 2014 pozdní sběr. Nápovědu naleznete ZDE!

Otázka:
V kolika řadách nabízí vinařství Reisten svá vína?

a) 3
b) 4
c) 5

Odpovídejte ZDE!

Zdroj: Reisten
Advertorial

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím