Instantní dávka sebevědomí? Vyzkoušeli jsme laserovou depilaci!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: istock

Instantní dávka sebevědomí? Vyzkoušeli jsme laserovou depilaci!

Hladká kůže bez ochlupení je v dnešní době estetickým standardem. Bez žiletek či holicích strojků se pravděpodobně málokdo obejde a holení patří mezi pravidelné každotýdenní činnosti mnohých z nás. Je to ale činnost docela nevděčná – hladká pokožka bez chloupků vydrží nanejvýš pár dní a pak je třeba celou proceduru opakovat znovu. Naštěstí již existují i jiné metody, jak s nežádoucím ochlupením zatočit – proto jsme se vydali do Laserového centra Anděl vyzkoušet laserovou depilaci!
Redakce Redakce Autor
24. 2. 2022

Zatočit s chloupky jednou provždy

Cest, jak se zbavit chloupků, je bezesporu více. Krom jednorázových žiletek či holicích strojků lze ochlupení odstranit také pomocí depilačního krému či vosku. To však může být velmi bolestivé a efekt bohužel netrvá déle než pár týdnů. Laserová depilace má oproti těmto metodám trvalé výsledky, díky čemuž se vyplatí mnohem více než doživotní nakupování jednorázových pomůcek, krému či vosku. Samotný zákrok spočívá v plošném a rovnoměrném ozáření pokožky laserovým světlem. Paprsek cílí na zárodečnou část cibulky chloupku a pigment, který chloupek barví. K depilaci se používají nejmodernější přístroje s dynamickým chlazením, což zvyšuje komfort zákroku..

<Path> Exkluzivní novinka na trhu! Společnost British American Tobacco uvádí v ČR jako první na světě novou řadu zahřívaných nikotinových náplní veo™ bez obsahu tabákuZdroj: batstore.cz

Naše zkušenost – depilace obličeje

My jsme vyzkoušeli depilaci horního rtu a brady a výsledky byly znát hned po prvním ošetření! A jak to probíhalo? Zákrok sám o sobě nebyl vůbec bolestivý – na pokožce sice bylo cítit lehké štípání, ale sestřička, která celý zákrok prováděla, měla po ruce ledový pytlíček a v případě potřeby proces zastavila a dané místo zchladila. Byla zde také možnost aplikovat znecitlivující krém, čehož jsme nakonec nevyužili – s ledem se vše zvládlo naprosto v pohodě.

Na samotnou proceduru je dobré přijít bez make-upu, ale v centru jsou připraveni na všechno, a tak vám i na místě poskytnou odličovací krém a pleťovou vodu. Po zákroku byla kůže mírně zarudlá, ale do dvou hodin zarudnutí kompletně vymizelo. Ihned po ošetření se epilované místo zchladí a potře zklidňujícím antiseptickým krémem. Po zákroku se také doporučuje chránit se před sluncem a ozařované místo pravidelně mazat opalovacím krémem (a to i v zimě) s minimálním faktorem SPF 50. 

A jak to bylo dál? 

Pro kompletní zbavení se chloupků bylo potřeba zákrok opakovat celkem pětkrát. Po pátém ošetření byl však výsledek téměř stoprocentní! Návštěva centra se tedy jednoznačně vyplatí – už jen z toho důvodu, že se nejedná o klasický kosmetický salon, ale skutečně o kliniku, na které působí lékaři. Po celou dobu se tedy cítíte bezpečně, protože víte, že jste v rukou profesionálů.

Profesionálního přístupu se však nedočkáte pouze při zákroku – velice příjemná byla celá návštěva. Na řadu jsme přišli přesně v čas, na který jsme se objednávali, při dřívějším příchodu jsme si v pohodlné čekárně mohli dát kávu nebo čaj. Protože jsme v minulosti navštívili i konkurenci, mohli jsme zkušenosti porovnat a Laserové centrum Anděl vyhrálo nejen díky profesionalitě, ale také díky výsledkům, které byly velice rychle viditelné a odstup mezi jednotlivými zákroky tak mohl být rovněž delší.

<Path> Máte nízkou imunitu? Poznáte to podle těchto 8 věcíZdroj: Simplypsychology.org, Pennmedicine.org, , Webmd.com, Medicalnewstoday.com, Economictimes.indiatimes.com, Medicinenet.com, Oakwellnessgh.com, Aad.org, superionherbs.cz

Pro každého něco

Největším benefitem depilace je jako zázrakem znovunabyté sebevědomí – je až neuvěřitelné, co dokáže několik aplikací laseru na pokožku. V Laserovém centru Anděl je možné podstoupit depilaci více tělesných partií – krom obličeje také dolních a horních končetin, podpaží, zad… Vybere si tedy rozhodně každý. Díky lokalitě je centrum skvěle dopravně dostupné a s parkováním není zpravidla žádný problém. A pokud stále váháte, zda je pro vás laserová depilace to pravé, v rámci centra můžete využít vstupní konzultace s lékařem, který vám vhodný zákrok doporučí. Tak na co ještě čekat?

Zdroj: Laserové centrum Anděl/Spolupráce

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop