Je libo motivaci ke sportu či odpočinek v pochmurném počasí? Novinky ze světa elektroniky vám pomohou zachovat si úsměv na tváři

Pochmurné roční období, teplo v nedohlednu a spousta pracovních povinností. Mnoho lidí v této době snadněji upadá do deprese. O to důležitější je zaměřit se na mentální odpočinek a psychohygienu. O endorfinech vyplavovaných mj. při sportu a jejich pozitivním vlivu na psychiku jste už určitě slyšeli. Pokud vás ale od návštěvy fitka odrazuje množství odhodlaných sportovců motivovaných novoročním předsevzetím a od pohybu venku zima a třeba i vítr, značka Philips TV & Sound pro vás na rok 2022 připravila několik řešení. A bude mít i něco pro ty, kdo si raději odpočinou před obrazovkou.

Přeplněná posilovna? Se sluchátky žádný problém

Známe to všichni, po novém roce se posilovny naplní a tento stav zpravidla trvá do jara, kdy novoroční předsevzetí spolu se zimou záhadně zmizí. Pro všechny, kteří se sportu věnují kontinuálně, tak tyto měsíce znamenají muka – na přístroje se čeká dlouho, v prostoru se hudba překrývá s hlasy lidí a trenérů, což má za následek nepříjemný ruch znemožňující soustředění. Řešení? Sluchátka!

Chodit „naostro“ můžete i v zimě. Zbavení se spodního prádla prospívá zdraví a podporuje plodnost. Je ale třeba dodržet pár pravidel18. 10. 2022

Sportovní bezdrátová sluchátka Philips A7507 jsou navržena tak, aby ruchy z okolí dokonale odstínila. Tuto funkci zajišťuje nový system ANC Pro, se kterým si vyberete buď úplnou zvukovou izolaci, nebo pouze zredukujete okolní ruchy na minimum. Sluchátka mají výjimečnou kvalitu zvuku a díky zabudovaným mikrofonům v oblasti lícních kostí jsou vhodná i pro telefonování. A nemusíte je využívat pouze uvnitř – sluchátka se hodí i na venkovní běh či delší túru. Čas přehrávání činí osm hodin a rychlé nabíjení díky USB-C vám za pouhých 15 minut umožní celou další hodinu přehrávání.

Bluetooth reproduktory – kvalitní zvuk doma i na cestách

Pokud byste rádi zaplnili prostor vlastní hudbou, jsou bluetooth reproduktory ideálním řešením. Díky jejich prachotěsnému a voděodolnému provedení je lze používat za všech okolností – jak při domácím tréninku, tak v parku, ale třeba i na pláži. Philips TV & Sound nabízí reproduktory ve dvou provedeních dle rozměrů, vyhoví tedy těm, kdo ocení vysoce kvalitní zvuk a dlouhou dobu hraní, i těm, kteří chtějí mít reproduktor neustále při ruce.

Větší reproduktor Philips S7807 s výkonem 40 wattů je vhodný k pořádnému tréninku či party, úroveň zvuku je čistá ve vysokých, středních i nízkých polohách. A kromě toho může tento kousek fungovat i jako powerbanka k vašim dalším zařízením. Menší Philips S4807 s výkonem 10 wattů poskytuje rovněž velmi výrazný a čistý zvuk a vydrží přehrávat až 12 hodin. Pro efekt stereo zvuku lze oba reproduktory spárovat s druhou sadou. A to nejlepší? K dispozici budou již koncem února!

Filmy, seriály nebo hry: pasivní odpočinek ve velkém stylu

Milovníky her, ale i fanoušky filmů či seriálů jistě potěší dvě novinky od Philips TV & Sound, které kombinují kvalitní obraz, zvuk i prémiový design. Televizor OLED807 je vybaven pokročilými funkcemi pro hraní her a jedná se tak o ideální volbu pro opravdové herní fajnšmekry. Herní panel přímo na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku, což umožňuje i jejich úpravu během hraní. Díky čtyřstrannému systému Ambilight s vysokou přesností barev vám tak umožní ponořit se nejen do oblíbené hry, ale i seriálu či filmu.

Jste single? Zaměřte se sami na sebe. I samota totiž může být uzdravující, radí koučka25. 10. 2022

Druhý televizor, příznačně nazývaný The One, nabízí funkce prémiového produktu za cenu střední třídy. Je minimalistický a stylový a díky třístrannému systému Ambilight vám rovněž umožní naplno se ponořit do sledování filmu či seriálu. Kvalitní zvuk a funkce herního panelu jsou samozřejmě nedílnou součástí – i tento televizor se tak pro herní nadšence skvěle hodí.

Ať již tedy preferujete odpočinek aktivní, či pasivní, technologické vychytávky od Philips TV & Sound se v roce 2022 postarají o to, abyste si váš volný čas užili na maximum.

Zdroj: Philips/Spolupráce