Trendy ovlivňují i tu nejintimnější péči o sebe samého! Jaké jsou novinky na poli masturbace?

S příchodem nového roku je čas zamyslet se nad svým životním stylem a nad tím, jak ho můžeme změnit, abychom byli spokojenější. Stejně tak, jak se zamýšlíme nad způsobem stravování a cvičením, není od věci zamyslet se nad svým sexuálním zdravím a vyčleněním si času na vlastní potěšení. Satisfyer, světový leader na poli sexuálního zdraví a sexuálního wellness, který propojuje technologické inovace a sexuální zdraví, si za hlavní cíl klade přinášet příjemné zážitky, které působí na všechny smysly, a snaží se je přinášet všem bez ohledu na sexuální preference, sociálně-ekonomické zázemí, věk, pohlaví a schopnosti.

Zatímco v předchozích letech byla v kurzu vědomá masturbace a tantrický sex, pro rok 2022 to podle Satisfyer bude smyslový sex, při kterém dochází k zapojení co možná největšího množství smyslů, což vede ke zvýšenému sexuálnímu prožitku a prohloubení intimity s vybraným partnerem. Od vizuálních, přes zvukové a hmatové vjemy, smyslový sex vám může pomoct odbourat tlak, který s sebou nese zaměření se striktně na genitálie. Zároveň slibuje širší spektrum prožitků tím, že zapojuje celé tělo a smyslové vnímání. Jedním ze způsobů, jak prozkoumat smyslový sex, je zapojit hudbu, která cílí na stejné oblasti mozku jako jídlo, drogy a sexuální potěšení. Když například propojíte svůj oblíbený playlist se sexem, pomůže to vaší mysli a vašemu tělu lépe vnímat rozkoš.

Holení chlupů v podpaží je mezi muži stále tématem. Je ochlupení zdrojem mužnosti a dohladka vyholení muži gayové?14. 11. 2022

V kurzu letos budou i anální hrátky! Anální sex možná není pro každého, to ale neznamená, že byste se měli vyloženě vyhýbat potěšení, které přináší společné prozkoumávání anální oblasti.  Anus má tisíce citlivých zakončení a díky tomu může orgasmu skrze anální stimulaci prostaty nebo bodu G dosáhnout jak muž, tak i žena. Přestože anální sex s penisem se může zdát velmi přitažlivým, existuje také spousta jiných způsobů, jak tento typ sexu prozkoumat, a to i bez penetrace. Ať už jde o rimming, spanking nebo používání rozličných pomůcek, jako jsou anální kolíky, anální kuličky Love Beads nebo dokonce jiné typy zařízení určené na sexuální wellness, je důležité rozšířit naše vnímání análního sexu a análních hrátek tak, že si pod nimi nebudeme představovat pouze penetraci jako jediný zdroj rozkoše.

Pozornost věnujte také unisex erotickým pomůckám, jako je Twirling Joy – ta se postará o velmi přesnou stimulaci různých erotogenních zón. Vibrační patrona Ultra Power Bullet 8 je vhodná pro ty, kteří mají rádi něco speciálního! Díky svému jedinečnému designu a ovládání pomocí aplikace nabízí celou řadu možností pro smyslné okamžiky. Pomůcka Endless Fun je pak určena prakticky pro každého a nabádá ke zkoumání představivosti i v partnerském vztahu. Její měkká silikonová hlavice umožňuje všestranné využití.

Udělejte z vašeho psa vegana, vyzývají ekologové. Domácí mazlíčci jsou prý pro klima větší hrozba než plasty21. 10. 2022

Některá ze zařízení Satisfyer navíc můžete skrze aplikaci propojit s poslechem erotických povídek a jejich děj se promítá do konkrétní pomůcky. Experti považují tuto zcela novou formu technologie za jeden z hlavních trendů roku 2022 na poli masturbace. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob péče o vlastní tělo, přejeme vám, ať vám to jde od ruky!

Zdroj: Satisfyer