Hi-tech inovace ve vysávání
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Archiv značky se svolením

Hi-tech inovace ve vysávání

S bezdrátovým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA by chtěl vysávat opravdu každý! Každý, kdo touží po dokonale, a zároveň rychle, uklizeném domově od podlahy po strop, a navíc si libuje v technologicky vyšperkovaných novinkách.
Redakce Redakce Autor
12. 12. 2022

Bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA disponuje ohebným kloubem, který pomáhá sací trubici dosáhnout až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste si namáhali záda a současně vám umožní vysávat i vytírat. S nástavcem Aqua Head můžete dokonce vysávat a vytírat oběma směry a současně regulovat průtok vody.

Vysavač se zároveň může pyšnit osvětlenou hubicí, abyste si na nepořádek mohli posvítit zblízka a neuteklo vám ani smítko prachu.

Ideální i na větší prostory, vysavač si snadno poradí po domácích strávnících v kuchyni ať jde o arašídy po oslavě, lupínky k snídani nebo granulích po domácím mazlíčkovi.

Foto: Archiv značky se svolením

Technologicky vylepšený digitální motor se sacím výkonem až 200 Air Watů a přiložená zasouvací baterie vám poskytnou až 70 minut efektivního úklidu. Motor Digital Force automaticky přizpůsobuje rychlost aerodynamických lopatek pro optimalizaci sání a poskytuje tak efektivní hloubkové čistění.

O výkonu a zbývajícím čase provozu budete mít přehled na kontrolním digitálním displeji – poskytuje vám navíc dokonalou rovnováhu pro optimalizaci vašeho úklidu.

Bezdrátový vysavač Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA disponuje čtyřmi režimy výkonu. Kromě úsporných režimů ECO a ECO+ má také ještě funkci Boost pro extra výkon a nově funkci Surface pro vysávání nábytku.

Díky širokému výběru ze síly sání vyhoví všem vašim potřebám – každodennímu úklidu různých povrchů až po hloubkové čištění větších nečistot.

Vysavač je navíc vhodný také pro domácnosti s alergiky, zachytí totiž až 99,99 % prachových částic, včetně těch úplně nejmenších, a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch.

Díky funkci Stop&Go můžete vysavač nechat ve vertikální poloze a můžete si dopřát pauzu během vašeho úklidu.

Údržba je snadná, objemnou (0,9 l) nádobku na prach rychle vyprázdníte a snadno vyčistíte. Stejně tak cyklon a filtr jsou omyvatelné vodou.

Foto: Archiv značky se svolením

Součástí vysavače je široká nabídka příslušenství – vytírací hubice Aqua Head se dvěma mopy, mini kartáček Electro k odstranění hluboko usazených vlasů a nečistot, štěrbinová hubice pro těžko dostupná místa, kartáč pro čištění pohovek, dva integrované jemné kartáče, flexibilní nástavec Mini Flex pro snadný úklid těžko dostupných míst, například v autě, a napájecí stanice pro snadné připojení a uložení vysavače.

Doporučená maloobchodní cena vysavače Rowenta X-Force Flex 14.60 AQUA je 15 999 Kč.

Populární
články

Celý život se hnát kupředu a pak ani nemít čas na drobné radosti? To dnešní mladí lidé nechtějí
LIDÉ

Mileniálové odmítají žít jako „křečci v kole“. Jejich řešením nesmyslnosti tvrdé práce je „měkký život“, jenž se vrací k dávným hodnotám

Autor: Mirka Dobešová
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Učitelka mu nejen nepomohla situaci zvládnout, ještě přilila olej do ohně
LIDÉ

„Doufám, že jednou naše školství dojde do bodu, kdy učitelé budou umět pracovat s dětmi, jako jsem byl já. Mám trauma,“ říká mladík

Autor: Irena Piloušková
Budou roušky opět „v kurzu“?
LIDÉ

Jak bude vypadat příští pandemie? Přijít může dřív, než si myslíme, varují vědci

Autor: Martin Lyko
Zásnuby jsou sice romantická záležitost, na sociální sítě ale informace o vašem vztahu nepatří
STYL

Proč nepatří milostný status na sociální sítě aneb 8 věcí, které byste podle expertů neměli sdílet online

Autor: Martin Lyko
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Udělat si sem tam nějaký rituál nebo meditaci ničemu neškodí, pozor byste si měli dát ale na to, když vás někdo přesvědčuje o vaší důležitosti pro celý svět
TĚLO & MYSL

Esoterika je jako droga. Při výjimečném použití vás nakopne, dlouhodobé „užívání“ vám ale může zničit život

Autor: Michal Černý
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Řada mužů trpí duševními problémy, ale z mnoha důvodů nevyhledá pomoc
LIDÉ

„Muži se bojí projevit slabost. Než jsem šel na terapii, 10 let jsem trpěl,“ popisuje Adam. Obával se i nálepky „cvoka“

Autor: Mirka Dobešová
Věk by neměl být člověku překážkou vůbec v ničem
CESTOVÁNÍ

Na cestování není nikdy pozdě. 94letá seniorka boří svými dobrodružstvími z cest Instagram a zvládá to, o čem my ostatní jen sníme

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop