Pět slavných mužských sex symbolů, kterým přibývající věk na popularitě rozhodně neubral aneb hvězdy, po kterých nelze netoužit
BLØG
<Path>

Pět slavných mužských sex symbolů, kterým přibývající věk na popularitě rozhodně neubral aneb hvězdy, po kterých nelze netoužit

Muži nestárnou, ale zrají. Taky jste právě protočili oči? Tato otřepaná fráze ale není jenom prázdné plkání. Pravdou je, že jak muži, tak i ženy mohou nabývat s věkem nejen na všemi omílané moudrosti. Sex-appeal je něco, co ani lidem ve středním či pokročilém věku nemusí nutně chybět. Právě naopak! Zkušenosti dělají mistra, a tak ti, kdo se s přibývajícími roky dobře znají a vědí, kým jsou a jak sami se sebou pracovat, bývají pro své okolí často nesmírně přitažliví. Dokonce i více než v dobách rané dospělosti a „okouzlujícího mládí“.
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
12. 12. 2022

Možná vás někdy už napadly otázky: Nejsem moc starý/stará? Neujel mi už vlak? Kdy jsem už za zenitem? Nuž, téměř všichni máme jedno společné: Náš věk je dvojciferný, a tak si pojďme zbytečně nezávidět. Ti, kdo už spokojeně dosáhli tří číslic, nám mohou být inspirací, že nikdy není moc pozdě. Pojďte se s námi podívat na výběr pěti sex symbolů, které věk rozhodně neomezil. Žebříček dokonce padesáti nejvíce sexy mužů (pro gay obecenstvo) všech dob, ze kterého jsme jména vybrali, sestavil web Out.com a nutno podotknout – nedivíme se. Nad těmito jmény jistě probdělo noc mnoho fanoušků a fanynek.

<Path> Česká studentka chce prodlužovat lidský život!Zdroj:

Paul Newman

Nádherné modré oči – to je to první, co řadu lidí napadne, když si vzpomenou na Paula Newmana. Charisma, intelekt, přitažlivé tělo a mužné rysy změkčené právě blankytnou modří v očích, to je to, co dělalo Paula Paulem. Že se narodil už v roce 1925? No a co! Paul zářil v mnoha snímcích i v papírově pokročilejším věku a seklo mu to! Vzpomeňte na film Road to Perdition. Panu Rooneymu vdechnul tolik osobitosti, že si získal srdce mnoha fanoušků. A kolik že mu tehdá bylo? Odpověď je krásných sedmasedmdesát! Cesta do zatracení, jak se film jmenuje česky, totiž vyšel v roce 2002.

Paul Newman je důkazem, že ani smrt nezastaví energii, kterou vysíláme do světa za svého života. Aktuálně se stal miláčkem Instagramu, a to i přesto, že tento svět opustil už v roce 2008. Lidé jej dodnes obdivují a sdílejí jeho fotografie. A není divu.

Marlon Brando

Muž mnoha talentů, mezi nimiž vynikalo nejen jeho herecké umění, ale i schopnost svádět. Jeho náruč poznala řada žen i mužů – a možná bychom toto pořadí měli uvádět opačně, kdo ví. Podle DailyMail se Marlon nechal dokonce slyšet, že jako první věc po ránu myslí na to, koho dneska… (Řekněme, s kým se vyspí.) Jeho přitažlivost tkvěla ve stylu. Prostě věděl, jak má frajer vypadat a vyznívat, a to bez ohledu na to, kolik mu bylo zrovna let.

S pokročilejším věkem začal Marlon nabývat na váze, ale světe div se, stále svou nálepku jednoho z nej sex symbolů všech dob neztratil. Lidé si pamatují na nezapomenutelného Kmotra. Toho mimochodem odehrál až před padesátkou a jeho popularita pak byla nejen hvězdná, ale přímo vesmírná. Jméno Marlon Brando znal snad každý. A spousta po něm toužila.

Nyle DiMarco

Proč uvádíme v našem výčtu muže, kterému ještě nehrozí ani čtyřicítka? To proto, v jakém byznysu se pohybuje a jaké byly jeho začátky.

Nyle je model, který v roce 2015 vyhrál soutěž Amerika hledá topmodelku (America's Next Top Model), která časem otevřela své brány i mužům. Nyle se stal nejen prvním mužem, který zvítězil, ale dokonce to zvládl i se svým handicapem, který mu značně ztěžoval řadu disciplín, jimiž si soutěžící museli projít – je totiž neslyšící.

V modelingu je běžné, že se začíná velmi brzy. Není výjimkou, že se mezi dospělé modelky a modelky v agenturách řadí i čtrnáctileté slečny nebo šestnáctiletí chlapci. Mládí prodává a kariéra modela či modelky není nejdelší. Nebo tomu tak minimálně v minulosti bylo. Dnes se karta obrací a stejně jako na molech můžeme vidět jak plus size krásky a krasavce, tak rádi obdivujeme muže a ženy po třicítce, po čtyřicítce nebo i starší. Proč taky ne?!

Nyle vyhrál soutěž, když mu bylo dvacet šest let. Že na tom není nic tak převratného? Ale je!

V první sérii soutěže Amerika hledá topmodelku se objevila snědá kráska Robin Manning, které bylo stejně jako Nyleovi, když se soutěže zúčastnil o třináct let později. Robin se svým věkem opravdu zápolila – bylo jí připomínáno, jak dobrá musí být, aby se vůbec prosadila, když už není nejmladší. Z dnešního pohledu je soutěž Amerika hledá topmodelku nejen v tomto velice kontroverzní, což s odstupem uznali i tvůrci. Každopádně v něčem se posunout ještě v době vysílání dokázala a Nyle rozjel svou kariéru opravdu ve velkém bez ohledu na to, že mu na startu nebylo ani osmnáct, ani dvacet, a ještě ke všemu často nemohl slyšet pokyny, které byly zásadní pro plnění úkolů. Tleskáme!

<Path> „Život mi protekl mezi prsty“: Jak muži-čtyřicátníci vnímají přechod do druhé půlky života? A proč krize více dopadá na gaye?Zdroj: helpguide.org, askmen.com, thegaytherapycenter.com, outfrontmagazine.com, theguardian.com, conversableeconomist.com, ncbi.nlm.nih.gov,

Robert Redford

Robertovi – věřte tomu nebo ne – je už nádherných 86 let. A stále mu to sekne! Není potřeba dlouhého okecávání. Roberta můžete dodnes vídat na červeném koberci, a to nejen jako herce, ale i jako skvělého režiséra. Je také zapálený ekolog a aby toho nebylo málo, oplývá přitažlivou uzavřeností. Introvert, který se umí vcítit do role a užívá si její vnitřní podstatu, to je kromě jeho neoddiskutovatelně přitažlivého vzhledu něco, co budí v řadě fanoušků a fanynek obdiv a zalíbení. Sám prý neví, jak je možné, že je tak populární, a to mu dodává ještě více na sympatiích. Citujeme jeho výrok na ČSFD: „Občas se mě někdo zeptá, jak to dělám, že jsem se tolik let dokázal udržet na špičce popularity. Na to neumím odpovědět, protože to nevím. Já pro to v podstatě nedělám nic.“ Co dodat. Dělá to dobře…

Jake Gyllenhaal

Jake spolu s hereckým kolegou Heathem Ledgerem ztvárnili nezapomenutelnou dvojici ze Zkrocené hory. Kultovní snímek je ještě silnější smutným faktem, že se jeden z herců nedožil ani třicítky.

Jake, kterému je dnes jednačtyřicet, zraje do ještě přitažlivější verze vlastního JÁ a nebojíme se tvrdit, že je dnes ještě více šarmantní, než v roce 2005 v roli Jacka Twista.

Zdroj: Out.com, IG: @paullnewman, @ robertredforddaily a @nyledimarco, britannica.com, csfd.cz, dailymail.co.uk, shaftjeans.it, imdb.com, VH1,

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko

E-Shop