CUPRA nejsou jen auta, ale také stylové a udržitelné tenisky
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: MIKAKUS x CUPRA

CUPRA nejsou jen auta, ale také stylové a udržitelné tenisky

Nekonvenční značku CUPRA není třeba nijak zdlouhavě představovat. Vy, naši čtenáři ji už znáte velmi dobře. Značka stojí za neuvěřitelně stylovými vozy, které vám přinesou nejen jedinečný požitek z jízdy a pocit sebevědomí, ale také vám pomohou vyjádřit vaši individualitu. Nyní však můžete vnést značku CUPRA i do svého šatníku, respektive botníku. A to díky spolupráci značek CUPRA a MIKAKUS.
Redakce Redakce Autor
6. 10. 2022

Obě značky MIKAKUS a CUPRA pocházejí z Barcelony a obě odráží unikátní atmosféru této katalánské metropole prodchnuté stylem a radostí ze života. Obě také sdílejí společnou vizí „inspirovat z Barcelony svět prostřednictvím exkluzivních a nekonvenčních produktů,“ prozradil Antonino Labate, globální ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky CUPRA.

Aktuálním výsledkem spolupráce mezi těmito značkami jsou tenisky MIKAKUS x CUPRA BORN inspirované barcelonskou čtvrtí el Born, jejichž design vyjadřuje progresivního ducha obou značek. „Boty jsou dalším potvrzením naší ambice vytvořit lifestylový svět inspirovaný našimi hodnotami, které přesahují hranice automobilového odvětví,“ dodává Labate.

Lehká plátěná obuv MIKAKUS x CUPRA BORN také klade stejně jako samotná značka CUPRA důraz na trvalou udržitelnost a použití recyklovaných materiálů. Zejména plátno ECOLIVE propojuje styl a inovaci. Vyrábí se ze speciálně zpracovaných recyklovaných tkanin a jeho vynikající vlastnosti jsou jako stvořené pro obuv, která je odolná, ohebná a vodoodpudivá. Tenisky jsou také důkazem, že design není v rozporu s kvalitou, ani komfortem.

Madonna ohlásila nové mezinárodní turné. Na „The Celebration Tour“ vyrazí 15. července a navštíví 35 měst včetně evropských metropolí18. 1. 2023

Ten u tenisek MIKAKUS x CUPRA BORN překypuje nápaditými grafickými detaily. Příkladem jsou kódy v zadní části podrážek, které připomínají označení rozměru pneumatik stejnojmenného modelu elektromobilu, nebo zadní poutko odkazující na bezpečnostní pásy. Boty jsou také vhodné pro muže i ženy a k dispozici jsou ve třech barvách: modré, černékhaki.

Zdroj: CUPRA

Populární
články

Mladý František Bloudek
HOT!

„V Praze jsem chodíval do veřejných lázní, kde se ale scházeli především ženatí muži, kterým šlo jen o sex.“ Jak se žilo gayům za socialismu? Vypovídá dnes 74letý František

Autor: Jakub Starý
Lékař a expert ze společnosti ViiV Healthcare Andrew Clark se na léčbu HIV zaměřuje již od 80. let minulého století.
WELLBEING

„Léčba HIV prošla velkým pokrokem. Oblastí, v níž se zatím nepodařilo pro lidi s HIV moc udělat, je stigmatizace,“ říká Andrew Clark z ViiV Healthcare

Autor: Redakce
Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období
LIDÉ

Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období

Autor: Irena Piloušková
Miss Petty je první česká drag queen, která drag spojila s vlastní hudební produkcí
AKTUALITY

Česká drag queen vedle Sama Smithe. „Ten song je vzkaz pro mé dětské já,“ říká Miss Petty o písničce, která se dostala do nového playlistu Spotify

Autor: Martin Lyko
Prezident má vetovací právo, proto bude rozhodovat o tom, jaké zákony týkající se LGBT+ lidí budou nakonec v ČR platit
LIDÉ

Pavel vs. Babiš a LGBT+ práva: Co si myslí o adopci dětí gay/les páry, manželství pro všechny a 50 pohlavích?

Autor: Martin Lyko
Víte, co je charakteristické pro sobí muže?
HOT!

Genitální anatomický typ určuje, jak se muži sexuálně projevují a co je uspokojí. Jak poznat sobího, beraního či medvědího muže?

Autor: Mirka Dobešová
LIDÉ

„Máme obrovskou postel, do které se vejdeme všichni," popisuje muž, který žije v partnerství ve třech. Jak takový vztah funguje?

Autor: Jan Witek Witek
Ikony

Oblíbený pražský kadeřník Tomáš Arsov

Autor: Petra Járková
To, že je vaše váha ok, neznamená, že tomu odpovídá i váš metabolismus
WELLBEING

Štíhlí tlouštíci – na první pohled neviditelný problém, který postihuje stále více lidí. Proč být "skinny fat" není žádná výhra?

Autor: Mirka Dobešová
Chippendales změnili pánský striptýz z gay zábavy na kratochvíli pro ženy
KULTURA

Chippendales: Jak se ze sexy zábavy jen pro gaye stala ženská kratochvíle a proč ani nový seriál nenechává stát gaye stranou?

Autor: Mirka Dobešová

LUI
Tipy

E-Shop