Jarní look můžete podpořit i hravými doplňky. Stane se jedním z nich i nové glo™ hyper+ UNIQ?

Jaro je věčným zdrojem inspirace. Příroda se pomalu probouzí ze zimního spánku a hraje všemi barvami. Stejně tak to platí i pro náš šatník a nezbytné doplňky, kterými definujeme svůj originální styl. A právě na práci s detailem, hravost a variabilitu vsadila i novinka glo™ hyper+ UNIQ. Díky ní bude vytvoření vlastního a pokaždé trochu jiného osobitého looku pro každý den naprostou hračkou.

Není to tak dávno, kdy velkým trendem byly klasické cigarety. Ovšem časy se mění. To platí i pro zákaznické preference, které jdou ruku v ruce s tím, jak lidé více myslí na své zdraví, což se promítá do jejich životního stylu. A tak tím, co je trendem dnes, jsou zařízení na zahřívání tabáku. Jelikož ale kouzlo dokonalého stylu tkví i ve zdánlivých detailech, jakými může být řemínek hodinek či obal na telefon, svou roli samozřejmě může sehrát i barva oblíbeného glo™. A tak toto zařízení na zahřívaný tabák představující jednu z dlouhodobě nejoblíbenějších nikotinových alternativ na českém trhu nyní vstupuje na trh s unikátním vylepšením předchozí řady a zaměřuje se právě na hravý a variabilní design.

„První coming out jsem prožil ve vlaku. Rodina o tom zatím ale neví,“ svěřil se student, který denně dojíždí do školy23. 5. 2022

Ačkoliv i původní čtveřice základních barev, v nichž bylo zařízení glo™ vyvedeno, tedy modrá, černá, bílá i zlatá, působila velmi elegantně a luxusně, ne každý se v nich „našel“. Přeci jen spousta výrobců dnes ví, že velmi žádanou cestou je personalizace – tedy uzpůsobení vzhledu výrobků přesně dle vkusu spotřebitelů/uživatelů. Tímto směrem se tedy do jisté míry vydává i glo™ – v případě hyper+ UNIQ tak bude nově možné užít si spoustu kreativní zábavy s vyměnitelnými bočními kryty v celkem 19 barevných odstínech a provedeních. Široká škála barev, z níž je možné vybírat, se pohybuje na spektru od elegantní bílé a chromatické černé přes něžnou růžovou až po smyslnou rudou.

Vyměnitelnými barevnými bočními kryty však možnosti vzhledových „úprav“ glo™ rozhodně jen tak nekončí. Na výběr jsou totiž zároveň hned tři různé povrchové úpravy krytů, je tak na každém, zda se rozhodne pro provedení matné, lesklé či pro povrch s hrubší strukturou – či kryty pořídí v různých variantách a dle aktuální nálady je bude střídat. Designová variabilita glo™ hyper+ UNIQ se tak nyní díky tomu stává prakticky vzhledově „neomezenou“, dohromady lze totiž vytvořit celkem 76 unikátních barevných i materiálových kombinací. A s takovou výbavou už je radost vytvářet jakýkoliv jarní look!

Pravou lásku našli dva muži ze středních Čech až po čtyřicítce. Teď přemýšlejí, jak svou orientaci sdělit okolí4. 5. 2022

Zmíněnou hravost podporuje nové UNIQ také díky speciálnímu UNIQuizu, který každému pomůže napovědět, jaký styl podpoří jeho aktuální náladu a do jakého (nejen) jarního kabátu v podobě originálního krytu má své glo™ „obléknout“. Účastí v kvízu může navíc každý získat také jeden kryt zdarma jako dárek. Více informací najdete na shop.myglo.cz.

Zdroj: BAT/Spolupráce