Vault by Vans uvádí kolekci, která typicky kalifornský ráz Vans propojuje s ryze městským stylem značky Porter

Unikátní řada tenisek Vault by Vans vždy sází na nadčasový styl, a proto si tentokrát ke spolupráci přizvala japonskou společnost Yoshida & Co. Její tašky značky Porter jsou známé minimalistickými designy, které se jen tak neobnosí, a především nikdy neokoukají. Společná kolekce Vans x Porter zaujme nejen skvěle propracovanými teniskami, ale i trojicí originálních doplňků.

Monochromatický styl Porter s klasickými detaily Vans

Yoshida & Co vznikla v Tokiu již v roce 1937 a o 27 let později uvedla na trh úspěšnou značku Porter, která vkládá duši doslova do každého stehu. Během své 85leté historie výroby tašek si Yoshida & Co vybudovala pověst dokonalé řemeslné výroby se smyslem pro detail. Svěží jihokalifornský nádech v podání Vans Porter ve společné kolekci propojuje s ryze městský stylem.

Čtyři modely tenisek vás proto uchvátí sofistikovaným monochromatickým stylem značky Porter, který doplňují ikonické designové detaily typické pro kolekce Vans. Na trh je nová kolekce uváděna od 20. února.

Vybírejte z různých modelů tenisek

Nabídce dominuje model OG Old Skool LX v černém a tmavě zeleném provedení. Po bocích se pyšní variací na šachovnicový vzor, nenápadným havajským květinovým vzorem uprostřed, odnímatelným postranním pruhem a výztuží kolem kotníku. To vše dotváří rozvolněný jihokalifornský styl značky Vans v podobě výrazných černobílých tkaniček s šachovnicovým vzorem.

V kolekci dále najdete model OG Classic Slip-On LX v kombinaci černé a tmavě zelené s květinovým vzorem na špičce a patě, šachovnicovým vzorem po stranách, kontrastní oranžovou gumou pro snadnější nazouvání a stejně barevným lemováním podél kotníku.

Posledním nabízeným modelem je OG Sk8-Hi Reissue LX, opět v kombinaci černé a tmavě zelené, který také nabízí šachovnicový vzor a odnímatelný boční pruh v ladící barvě, stejně jako černobílé šachovnicové tkaničky a speciální podobu loga na jazyku.

Celou kolekci Vault by Vans x Porter uzavírá trojice originálních doplňků v podobě nadčasového modelu aktovky, peněženky a štítku na zavazadla, to vše sladěné do stejného barevného provedení jako nabídka obuvi.

Vzhlížejte ke hvězdám! Vault by Vans uvádí kolekci OG Authentic LX Zodiac27. 1. 2021

Trendy prověřené časem

Produktová řada Vault by Vans vždy nabídne ikonický styl Vans v unikátním zpracování s rukopisem věhlasných umělců a designérů. Spolupráce Vans x Porter přináším příznivcům Vault by Vans nadčasovou kolekci z dílny značek, které udávají módní trendy, a přesto zůstávají věrné svým časem prověřeným klasickým designům. Podrobnější informace naleznete na stránce Vans.eu/Vault.

Zdroj: Redakce