Vzhlížejte ke hvězdám! Vault by Vans uvádí kolekci OG Authentic LX Zodiac

Už jste si nastudovali svůj horoskop na 2021? Jestli jste v něm měli příchod dobré zprávy, pak je to právě tato: Vault by Vans vítá nový rok se zbrusu novým designem modelu OG Authentic LX a kolekcí oblečení i doplňků, která našla inspiraci ve hvězdách a znameních zvěrokruhu.

Jedinečné partnerství s designérem Johannesem Wieserem

Kolekci dominuje model tenisek OG Authentic LX s černým plátěným svrškem, na kterém vynikají vyšité ornamenty na motivy děl Johannese Wiesera, stockholmského designéra a vášnivého sběratele starožitností. 

Johannes při spolupráci se značkou Vans přenesl interpretaci svého díla na celou kolekci, která se z původního jediného trička organicky rozrostla až na „celý vesmír“, jak líčí sám autor. Tvůrčí proces přirovnává k výrobě slavné japonské keramiky Raku, kdy se do pece přidávají různé rostliny a glazury, které výslednému produktu dodají pokaždé naprosto originální vzhled. Kolekce Zodiac je výsledkem vzájemného respektu a blízkého partnerství, které z této spolupráce vzešlo.

Oblékněte se kompletně Zodiac

Johannesův umělecký rukopis byl přenesen i na oboustranný kabát Vault OG Zodiac ze 100% pevně tkané bavlny se speciálními Vault by Vans cvočky, kapsami s přístupem shora i z boku, utahovacími rukávy a vyšitou originální značkou kolekce.

Zdroj: Giphy

Ten doplňuje teplá fleecová mikina s kapucí Vault by Vans OG Zodiac a černé tričko s krátkým rukávem, obě s 3D potiskem, který svítí ve tmě. Kolekci uzavírá oboustranný klobouček, v čistě černé a s potiskem znamení, a taška Zodiac s vnitřní kapsou a vyšitou značkou Vault. 

Kolekce Vault by Vans OG Authentic LX Zodiac je již nyní k dostání u vybraných prodejců Vault by. Pro více informací navštivte webové stránky Vans.


 

Zdroj: Redakce