Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lopesan Hotels / se svolením

Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie

Šumění moře, jemný vánek a starosti někde v dáli. Jen si to představte. Je konec všem povinnostem a začíná vám dovolená. Konečně. Zabalte si kufr a vyrazte třeba na Kanáry. Znáte Playa del Inglés? Jedná se o lokaci na jižní straně ostrova Gran Canaria. Dechberoucí výhledy, zlaté písčité pláže i nákupy co by kamenem dohodil. To je dovolená na ostrově. Od všeho kousek a zároveň tak blízko! Nasajte tu atmosféru a nechte se inspirovat. Jaké to je strávit pár dní v hotelu přímo v srdci hotového ráje?
Redakce Redakce Autor
14. 2. 2023

Okouzlující zahrady a bazény s vodopády. To je to pravé dovolenkové prostředí obklopující hotel Corallium Dunamar, jenž vás bude hýčkat a hladit po duši tak, abyste si konečně opravdu odpočali. Vyrazit do destinace, která má co nabídnout nejen v ohledech vybavení interiérů, ale láká i propracovanými venkovními prostory, to je to pravé! A co víc, Kanárské ostrovy jsou známé pro svou jedinečnou, úžasnou přírodu a příjemné počasí po celý rok.

Láká vás venku i posnídat? Není problém! Zahrada hotelu Corallium Dunamar je otevřená pro strávníky od sedmé ranní až do půl jedenácté, aby nastartovali den skřivani i po ránu méně nadšené sovy. Na večeři v tomto kouzelném prostředí se může těšit každý, kdo si užívá jak výběru bufetu, tak obsluhy, která roznáší meníčko mezi sedmou a půl desátou večerní.

Po večeři není nad to posunout se ještě o něco dál. Přestože dva atmosférické bary (Coral na pláži a La Sal u bazénu) zavírají kolem šesté, hlavní bar v lobby funguje až do půlnoci, a tak je o zábavu postaráno.

Jídlo, jídlo, jídlo. Jaké, že je? Pokud se na stravování podíváme pořádně, pak můžeme jedině chválit: Na výběr mají hosté různé možnosti. Na snídani se můžete těšit na kávu, čaje, čerstvé ovocné šťávy, pečivo, chléb a ovoce, teplé možnosti a také široký sortiment celozrnných a dietních produktů. Večeře sestává z velkého výběru předkrmů, hlavních jídel, dezertů a slaných kulinářských možností založených na regionální, národní a mezinárodní kuchyni. Také z několika tematických výběrů a vegetariánské kuchyně. Zvláštní pozornost je věnována hostům s potravinovými alergiemi, a to je rozhodně velké plus!

Jestli patříte mezi cestovatele, kteří si ubytování vybírají podle hotelového pokoje, pak také nebudete zklamaní. Corallium Dunamar, který spadá pod Lopesan Hotels, disponuje téměř třemi stovkami vkusně vybavených pokojů v různých úrovních srandardu s vlastními koupelnami a neopomenutelnými pomocníky jako je například fén nebo třeba rychlovarná konvice pro pohodičku u kávy či čaje v soukromí. Samozřejmostí jsou samostatné balkóny či terasy v pokojích pro dva, které mají neuvěřitelný romantický potenciál. Dá se říct, že si vybere snad každý. Máte-li na patře otázku, zda je hotel připraven i na hosty s pohybovými omezeními, pak je odpověď jednoznačné ANO: Celkem deset pokojů bylo plně uzpůsobeno vozíčkářům. Na pokojích (respektive v koupelnách) mohou naleznout vše od přístupné sprchy bez bariéry přes přizpůsobené umyvadlo a toaletu až po nastavitelné zrcadlo. Jednoduše a prostě: Hotel myslí na všechny své hosty a s láskou věnuje zvláštní péči jak lidem s omezeními ve stravování, tak těm, kteří jsou omezeni v ohledech pohybu.

<Path> Toyota RAV4 Hybrid 4x4 Black Edition. Nezlomný černý samuraj, který si je jistý v jakémkoliv terénuZdroj: Jan Witek

Na zdraví je velký důraz kladen i při aktivitách, které hotel nabízí. Hlava i tělo si odpočine například při sportovních aktivitách jako je vodní lyžování, surfování, tenis nebo golf na nedalekých golfových hřištích MaspalomasMeloneras. A co dál? Chcete si půjčit auto a projet se sami po okolí? Zeptat se na cestu? Zjistit, kde nejlíp nakoupíte? Potřebujete si směnit měnu? O všechny typy informací se rádi podělí zaměstnanci recepce. Možností je téměř nepřeberně. Volný čas je v Corallium Dunamar vnímán jako alternativní terapie. Kanárské ostrovy prostě stojí za to zažít!

Zdroj: Lopesan Hotels

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Dokážete bez opory vstát?
TĚLO & MYSL

Zvednete se ze země bez pomoci rukou? Udržíte rovnováhu? Otestujte svou kondici a zjistěte, zda stárnete zdravě

Autor: Redakce
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Erektilní dysfunkce trápí řadu mužů
HOT!

Jak souvisí oprava pneumatik s poruchami erekce? Seznamte se s překvapivým vynálezcem pumpy na penis, automechanikem Osbonem

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop