LUSH představuje novou řadu pro sportovce s hořčíkem
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Archiv značky se svolením

LUSH představuje novou řadu pro sportovce s hořčíkem

Společnost Lush se pouští do světa fitness a péči o tělo po sportovním výkonu! Uvádí na trh hořčíkové masážní oleje a epsomskou sůl do koupele. Lush vynálezci označují koupelovou kombinaci s masáží za "nebeskou dvojici".
Marek Nepožitek Marek Nepožitek Autor
1. 2. 2023

Hořčík má zásadní význam pro mozek a tělo - od regulace hladiny cukru v krvi až po zvyšování sportovního výkonu. Přestože se nachází v celé řadě potravin, od listové zeleniny až po ořechy, semínka a fazole, mnoho lidí ho ve stravě nemá dostatek.

Hořčík pomáhá přesouvat krevní cukr do svalů a zbavovat se kyseliny mléčné, která se může během cvičení hromadit a způsobovat únavu.

Přínosy hořčíku pro pokožku

Pokud jde o zevní použití, je třeba se zaměřit na dva druhy hořčíku – síran hořečnatý (magnesium sulphate) a chlorid hořečnatý (magnesium chloride). Chlorid hořečnatý má tendenci vstřebávat se snadněji než jeho protějšek. Síran hořečnatý (známý také jako epsomská sůl) nabízí řadu pozitivních účinků, mimo jiné pomoc k lepšímu spánku a relaxaci.

A ať už běháte maratony, sedíte celý den na kancelářské židli nebo jen chcete svému tělu dopřát trochu extra péče a lásky, hořčík je super mocná ingredience, která vám pomůže cítit se odpočatě a být připraveni zvládnout svůj den.

Tuhé masážní oleje s hořčíkem

LUSH přichází rovnou se třemi tuhými masážními oleji, které představují jednoduchý a účinný způsob jak se uvolnit od hlavy až k patě. Jsou vyrobeny z výživných rostlinných másel, vybraných esenciálních olejů a s obsahem hořčíku (122 mg na 5 g produktu), který během vmasírovávání do pokožky pomáhá uvolnit napětí.

Všechny LUSH tuhé masážní oleje jsou „nahaté“, což znamená, že zcela (a hrdě) bez obalu. Pečujte o své masážní oleje a uchovávejte je ve znovupoužitelné plechovce, abyste je udrželi v suchu a čistotě.

Začněte svůj den s masážním olejem s hořčíkem Before, který byl vytvořen pro povzbuzení, stimulaci a zahřátí těla před jakoukoli aktivitou. Udělejte si chvilku pro sebe a vychutnejte si přítomný okamžik při masáži s tímto speciálním olejem obsahujícím pokožku zjemňující fair trade bio kakaové máslo, oživující silici z máty peprné a zklidňující chlorid hořečnatý. Prodává LUSH za 370 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

 

Po dlouhém dni je tu pro vás masážní olej s hořčíkem After! Tento oválek je plný uklidňujícího kalamínového prášku, hydratačního fair trade bambuckého másla a samozřejmě chloridu hořečnatého. Prodává LUSH za 370 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

 

Odpočiňte si a relaxujte s masážním olejem s hořčíkem Deep Sleep. Spánek hraje v našem celkovém zdraví důležitou roli; nedostatek spánku a odpočinku může negativně ovlivnit všechny aspekty našeho života. A právě z toho důvodu byl tento olej vyroben tak, aby pomohl tělu i mysli odpočinout si – za pomoci jemné heřmánkové silice, uklidňujícího levandulového oleje a zklidňujícího chloridu hořečnatého. Prodává LUSH za 370 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

Kostky s epsomskou solí              

Po dlouhém a náročném dni není nic lepšího než pořádná koupel, která vás znovu probudí k životu. Nové LUSH kostky s epsomskou solí jsou dokonalým společníkem do koupele pro přepychovou péči o sebe sama.

Tyto kostky se skvěle hodí i k lázni na nohy!

Pokud hledáte malou pomoc pro uklidnění a uvolnění, je koupelová bomba – kostka s epsomskou solí Deep Sleep přesně to, co potřebujete. Ponořte ji do vany, zapalte svou oblíbenou vonnou svíčku Lush a pohodlně se uvelebte, zatímco vás na svém obláčku unáší snová levandulová silice, zklidňující epsomská sůl a tišící heřmánek. Prodává LUSH za 160 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

 

LUSH koupelová bomba – kostka z epsomskou solí Salt Water Soother je ze 40 % vyrobena z epsomské soli, která vám při relaxaci ve vaně pomůže pečovat o unavené svaly. Tato malá kostka obsahuje také směs chladivých silic z máty klasnaté, máty peprné a eukalyptu, aby osvěžila vaši mysl, tělo i smysly. Prodává LUSH za 160 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

Stále si nejste jisti, zda je hořčík právě to, co potřebujete? Zastavte se v kterékoli z prodejen LUSH a promluvte si s jejich odborně proškolenými konzultanty. Svou nejbližší prodejnu LUSH najdete zde

 

Zdroj: Archiv značky se svolením

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Dokážete bez opory vstát?
TĚLO & MYSL

Zvednete se ze země bez pomoci rukou? Udržíte rovnováhu? Otestujte svou kondici a zjistěte, zda stárnete zdravě

Autor: Redakce
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Erektilní dysfunkce trápí řadu mužů
HOT!

Jak souvisí oprava pneumatik s poruchami erekce? Seznamte se s překvapivým vynálezcem pumpy na penis, automechanikem Osbonem

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce

E-Shop