"Už 4 měsíce mě živí jenom Onlyfans. Z prvního videa jsem vydělal majlant, tak jsem se rozhodl v tom pokračovat," říká Yura Syvak, který se živí výrobou videí pro známou sociální síť
Zdroj: Yura Syvak, se svolením
<Path>

"Už 4 měsíce mě živí jenom Onlyfans. Z prvního videa jsem vydělal majlant, tak jsem se rozhodl v tom pokračovat," říká Yura Syvak, který se živí výrobou videí pro známou sociální síť

„Když jsem nahrál první video, tak jsem vydělal řachu. To mě tak nakoplo. Jen jsem si říkal, proč jsem to neudělal dříve,” prozradil Yura Syvak, úspěšný tvůrce na Onlyfans. V rozhovoru Martina Bíska se dozvíte, jak fungovat na této síti, kolik se dá díky ní vydělat, ale i co vše pro to Yura musí obětovat.
Redakce Redakce Autor
13. 3. 2023

Řekneš na začátek něco o sobě pro ty, kteří tě neznají?

Jasně, jsem Yura, cca 8 měsíců tvořím obsah na Onlyfans. Je mi 29 let, ale všude na internetu mám 20 a to je mi už 9 let (smích). Cítím se prostě pořád na 20. Pocházím z Ukrajiny. V Praze jsem už 4 roky, a protože mám kamarády hlavně Čechy a Slováky, tak už mluvím převážně jen česky.

Co vůbec Onlyfans je? Jak to funguje?

Je to vlastně taková sociální síť, hodně podobná Instagramu. Nahráváš tam hlavně fotky, videa a sbíráš sledující. Jediný rozdíl je v tom, že za sledování nějakého profilu musí ten fanoušek zaplatit. Jo, a co je podstatné, na Onlyfans může být ten obsah i erotický.

Jaký obsah na Onlyfans zveřejňuješ ty?

Primárně obsah pro dospělé. Zprvu jsem zveřejňoval hlavně svoje fotky, pak nějaká videa, kde jsem účinkoval já sám. Následně jsem se posunul dál a rozjel jsem videa, kde už jsme ve dvou.

Jak tě napadlo se tomu věnovat?

Díky Instagramu jsem dostával hodně zpráv, zejména tedy od kluků, že by chtěli vidět víc fotek, nebo více ze mě. To jsem ale nikdy nedělal. Když jsem se o tom bavil s kamarádem, tak ten mi právě navrhl, ať si udělám Onlyfans. Ten, kdo bude chtít víc, tak za to aspoň něco zaplatí. Zpočátku jsem si říkal, že je to nějaká kravina. Pak jsem to ale vyzkoušel a byl jsem dost překvapený, že mě hned lidi začali sledovat.

Jak to pokračovalo dál?

Zprvu jsem to bral jen jako koníček a sem tam jsem přidal fotku. Jakmile ale bylo sledujících víc, tak jsem to chtěl rozbalit a přidal jsem i své video. To zabralo. Jenže jsem nevěděl, jak to dál propagovat, protože na Instagramu mi zrušili účet. S nadsázkou říkám, že jsem pro Instagram „too hot” (smích). Tak jsem začal propagovat svůj účet na Twitteru a už to všechno nějak jelo.

Je to tvoje hlavní obživa?

Ano, už 4 měsíce mě Onlyfans živí a jinou práci nemám. Je to od té doby, kdy jsem začal přidávat videa ve dvou. Byl to velký skok, vydělal jsem řachu. Hodně mě to nakoplo. Hned jsem si řekl, že jsem debil, že jsem to nezačal dělat dříve. (smích)

Co je to, co táhne tvé fanoušky k tobě, donutí sledovat tvůj účet?

Asi tři roky cvičím. Mám atletickou postavu, takže je to pro ty, kteří mají rádi svaly a chlupy. Už se neholím. Moji fanoušci mají rádi chlupaté těla.

Jak jsi to zjistil?

Pořád komunikuji se svými fanoušky na Twitteru a ptám se, zda by se jim líbila změna. Dostal jsem spoustu komentářů se neholit. Ale jasně, že se upravuju.

<Path> Sexuální pozice à la strč prst skrz krk: Jak vypadají krkolomné polohy hodné akrobatů a zvládli byste je i vy?Zdroj: stylecaster.com

Sám sobě se líbíš? Jaký máš vztah ke svému tělu? Děláš to jen pro ty fanoušky nebo děláš to, co se líbí tobě?

To je dobrá otázka. Já nejsem spokojený se svou postavou, proto pořád makám, pracuju ve fitku a dělám si jídelníčky. Vidím cíl, chci být větší/mohutnější, víc svalnatý.

Ještě se vrátím k tomu promu na Instagramu a Twitteru, jak moc musí být ten content tam šťavnatej, abys nalákal na Onlyfans?

U mě na Twitteru jsou sledující zvyklí na to, že pokaždé, když dávám update na Onlyfans, tak přidávám nějakou krátkou upoutávku na Twitter. Takže člověk předtím přesně vidí krátké videoukázky, cca 10-15s. Takže každý, než zaplatí, tak vidí, k čemu jde. Je tam toho vidět dost, ale ne zas až moc.

Jak dlouho trvalo nabrat těch 100 tisíc sledujících na Twitteru?

Hlavně musím říct, že jsem za ty sledující fakt šťastný. Bylo to asi po 7 měsících nějakého aktivního používání, pamatuji si, že tu hranici 100 tisíc jsem překročil právě na Silvestra. Ale nerostlo to plynule, některý měsíc mi přibylo 20 tisíc sledujících, někdy jen 5 tisíc. Občas nahraju video a má 2 miliony zhlédnutí, z toho 20 tisíc prokliků na Onlyfans. Ale to nejsou samozřejmě všichni, co zaplatí, to už bych tady nebyl (smích).

Tipy redakce

Jak funguje to předplacení? Jaká je cena za sledování na Onlyfans?

U mě byla cena 8 dolarů na měsíc. Od doby, co jsem ale získal 100 tisíc fanoušků na Twitteru, tak jsem dal slevu, a je to jen 5 dolarů.

Takže za 5 dolarů lidé mohou vidět tvůj veškerý obsah?

Lidé si mohou koupit přístup na měsíc, na tři měsíce nebo na půl roku. Za těch 5 dolarů mě mohou sledovat ten měsíc.

A kupují si to lidé jen jednorázově?

Většinu těch dlouhodobých followerů tvoří lidé z Ameriky, Německa, nebo z Anglie. Ti kupují převážně sledování na 3 nebo 6 měsíců, protože je tam větší sleva. Hodně lidí koupí jen to měsíční. Ale zas jsou lidé, kteří kupují znovu a znovu každý měsíc. Mám spoustu fanoušků, kteří mě sledují od samého počátku.

<Path> Jak na cvičení doma? Podívejte se na těchto 8 cviků, které můžete provádět z pohodlí vašeho příbytku. Krok za krokem a instruktážní videa uvnitřZdroj: Youtube.com

Mohou si ten obsah lidé na Onlyfans stáhnout?

Je to tam zakázané. Ale jednou se mi stalo, že mé fotky byly někde bez mého svolení vystavené. Poslal jsem to na podporu Onlyfans a oni to všechno vyřešili. Do 2 hodin to bylo smazáno! To jsem byl fakt mile překvapen.

Jak tedy Onlyfans celkově funguje?

Support tam funguje na 120 % a všechno se hned řeší. Měl jsem problém, že jsem občan Ukrajiny a banku mám v Česku, tak jsem řešil problémy s tím spojené. Jediné mínus vidím v tom, že berou z vydělané částky 20 %. Tedy z 1 milionů ti vezmou 200 tisíc, což je za mě hodně.

Kolik máš sledujících na Onlyfans? Na Twitteru máš 100 tisíc, je to tak i tam?

No tak to bych už tady nebyl (smích), to bych cestoval. Dostal jsem se na 3 - 4 tisíce, pořád to ale skáče. Mohu se ale pochlubit, že jednou jsem se dostal mezi 1,4 % nejlepších tvůrců na světě. Ale nevím, jak se to hodnotí, zda podle počtu sledujících nebo od toho, kolik vyděláváš. Můžeš totiž vydělávat i na zprávách, custom contentu a tak dál.

To mi trošku vysvětli, co to ten custom content je?

Občas tě sledující žádají o nějaký speciální content přímo pro ně. Jsou to například videa, kde chtějí, abych řekl něčí jméno, nebo žádají o určitou scénu, místo atd. Já to natočím a pošlu jako placenou zprávu. Pokud si tu zprávu chce uživatel přečíst, tak jednoduše musí zaplatit. To je fakt super funkce u Onlyfans.

Zajímá vás, kolik se dá na custom contentu vydělat, jak probíhá takové natáčení videí, nebo jak na Yurovu profesi reagovali jeho nejbližší? To vše a další si můžete poslechnout v novém díle podcastu Gay Guys: Je dřina dělat Onlyfans? Dozvíte se i kolik videí se šťastným koncem dokáže Yura natočit za den. A není to rozhodně nízké číslo!

Gay Guys podcast pomáhá otevřít svět gayů a LGBT+ komunity všem, kteří chtějí nahlédnout a chápat.

Zdroj: gayguys.cz, Martin Bísek, Yura Syvak

Populární
články

Przní se kvůli nebinárním lidem čeština? Podle odborníků se jazyk vyvíjí neustále a změny jsou tedy přirozené
LIDÉ

Vysvětleno: Nebinární lidé a čeština. Aneb měli bychom namísto „Martin přišel“ nově psát „Martin přišelx?“

Autor: Mirka Dobešová
Bionický pensi vrátí erekci i těm, kterým jiná lečba nepomáhá
TĚLO & MYSL

Bionické penisy pomáhají mužům s poruchami erekce a nejen jim. Před „akcí“ je stačí nafouknout a zachrání i ty, kdo o úd přišli úplně

Autor: Martin Lyko
Vzájemná masturbace je důležitou součástí sexuální spokojenosti
HOT!

Vzájemná masturbace je klíčem ke šťastnému sexuálnímu životu, tvrdí vědci. Oproti sexu má navíc hromadu výhod

Autor: Martin Lyko
"Často klientkám jen naslouchám. Neplatí si mě vždy jen pro sex"
PODCAST

Profesionální společník Tom (34): Mé klientky mi platí 4 tisíce na hodinu. Jde o dobře situované ženy ve středním věku. Ne vždy dojde na sex

Autor: Jakub Starý
Petr Kavrentzis vedle svého nápadu
LIDÉ

„Projekt vznikal ‚odspodu‘, od zaměstnanců. Pro finance jsme sahali do rezerv,“ prozrazuje o výrobě duhového auta Enyaq Respectline autor nápadu ze Škoda Auto

Autor: Martin Lyko
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Mnoho z těch, kdo jsou donuceni podstoupit nelidské praktiky v ruských „nápravných“ centrech, nedokáže o svých zážitkých promluvit
AKTUALITY

„Nutili mě vykastrovat prase“, popisuje trans žena praktiky, kterým musela čelit během tzv. konverzní terapie v ruském „nápravném“ zařízení

Autor: Martin Lyko
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?
FUN

Na co se ptát na prvním rande? Co radí byznysové médium, láskyplný web, stránka pro mladé nebo samotný Grindr?

Autor: Irena Piloušková
Převlékání mužů za ženy bylo v Londýně 18. století docela běžné
LIDÉ

Princezna Serafína nepatřila do královské rodiny, jako drag queen se ale vepsala do historie. Jaká byla britská gay kultura 18. století?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop