Advertisement

FOTOGALERIE: Jankovičova cestovní horečka. Kam zavítal mladý tanečník v posledních 2 týdnech?

11.01. - Ostatní

Mezi českými celebritami se koncem roku šířila cestovní horečka jako mor. Kdo jen trochu mohl, zvedl kotvy a vánoční svátky strávil u moře. A někteří se v teplých krajinách zdrželi o něco déle.

Třeba Filip Jankovič. O něm je známo, že svou práci miluje a dělá ji s plným nasazením. Divadlo, muzikály, výuka tance. Chvíle oddychu přichází až s Vánocemi. A tak hned poté, co někdejší účastník Superstar strávil Štědrý večer s nejbližšími v Trenčíně, vydal se Filip na vzrušující cestu po Evropě. A nezapomněl ani na fanoušky.

16. 03. 2018VIDEO: Katy Perry v době #MeToo hysterie flirtovala se soutěžícím v talentové soutěži. Nakonec mu dala pusu, i když nechtěl

Ze Slovenska si to Jankovič namířil do Prahy, odtud se už vydal do Londýna. V britské metropoli Filip několik let žil; kdy jindy se stavit na návštěvu za známými, než právě o svátcích?

Hned po městě na Temži se Jankovič – spolu s přítelkyní Markétou – vydal čekat na příchod nového roku Bari. Jihoitalský přístav oplývá antickými památkami a obřími trhy. A i když přímo na koupání to asi nebylo, o stereotypu asi mluvit rozhodně nešlo.

08. 03. 2018Svatba vašich snů a přání! Chcete si užít na svatbě soukromí nebo exotiku? Stále častěji se za svatebním obřadem cestuje za hranice republiky

Zkrátka dovolená, jak má být. Podle posledních příspěvků na sociálních sítích je Filip už zase v jednom kole. Držíme palce a přejeme úspěšný rok 2017!

Foto: facebook.com, instagram.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím