L BLOG: Dvojčata aneb splněný sexuální sen!

10.01. - Ostatní

Dvojčata jsou pro buzeranta splněným snem. A kdo tvrdí, že ne, ten lže!

Nikdy jsem nebyl z těch kluků, kteří by nutně museli mít to či ono. Tedy - jasně, že mám pár sexuálních snů. S postupem času, vývojem (chválabohu jsem ještě ve věku, kdy "rostu do mrdatelnosti" místo toho, abych "stárnul") a sbíráním zkušeností se tyto sny, fantazie a tužby proměňují. Přirozeně. Jeden z nejzásadnějších momentů mého dosavadního sexuálního života byla trojka. Trojka s dvojčaty.

11. 12. 2017Sex ve třech? Hit dnešní doby! Bez předsudků, bez zábran. A bez ohledu na sexuální orientaci

Technicky vzato už jsem potkal i větší krasavce. S lepší výbavou. S větší výdrží. A tak. Ale když už máte v posteli ( - to je lež. Byl to gauč!) dvojčata, všechno se násobí *2.

Kluci v mém věku, turisti. Potkali jsme se úplně náhodou. Sbalil je totiž kamarád a všichni čtyři jsme se měli sejít kdesi na Žižkově. Nicméně tam mezitím nedorazil. Mé obavy z jazykové bariéry vzaly postupně za své, neboť hoši vládli němčinou a byli to skutečně sympaťáci. Podle letmé kontroly jejich společného profilu měli celkem vyhraněný apetit... a dle debaty to byl jediný důvod, kdy byly ochotni jít spolu do postele. No spolu. Řekněme, že současně, nikoliv "spolu".

06. 12. 201780 % všech mužů má problémy s erekcí! Je to důvod k panice? A opravdu je třeba "nedostatečnou vzrušivost" léčit?

I tak to byla jedna z nejlepších jízd mého života. A vlastně nejde o techniku nebo cokoliv, co by se dalo v sexu vnímat za měrný element úspěchu. Nesejde ani na intoxikaci organismu, nebo konečném místu aktu. Celé to o dva levly vejš zvedl prostý fakt. A sice, že si hoši byli podobní jako vejce vejci! Namazali si mě tehdy na chleba. A dvakrát. Byla to dlouhá noc - slovy písně.

V únoru mají narozeniny. Oslava proběhne v Berlíně.... Hmmmmmmm.

Foto:pinterest.com

Luke Štěpánek

Autor

Luke Štěpánek

Supersebestředný egomaniak s cynickým pohledem na svět a potřebou poznávat. Za tmavými brýlemi a extravagancí je ale i kus lidské duše. Alespoň v to doufá. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím