L BLOG: Dvojčata aneb splněný sexuální sen!

10.01. - Ostatní

Dvojčata jsou pro buzeranta splněným snem. A kdo tvrdí, že ne, ten lže!

Nikdy jsem nebyl z těch kluků, kteří by nutně museli mít to či ono. Tedy - jasně, že mám pár sexuálních snů. S postupem času, vývojem (chválabohu jsem ještě ve věku, kdy "rostu do mrdatelnosti" místo toho, abych "stárnul") a sbíráním zkušeností se tyto sny, fantazie a tužby proměňují. Přirozeně. Jeden z nejzásadnějších momentů mého dosavadního sexuálního života byla trojka. Trojka s dvojčaty.

15. 12. 2016L BLOG: Šťastné a veselé? Vážně?!

Technicky vzato už jsem potkal i větší krasavce. S lepší výbavou. S větší výdrží. A tak. Ale když už máte v posteli ( - to je lež. Byl to gauč!) dvojčata, všechno se násobí *2.

Kluci v mém věku, turisti. Potkali jsme se úplně náhodou. Sbalil je totiž kamarád a všichni čtyři jsme se měli sejít kdesi na Žižkově. Nicméně tam mezitím nedorazil. Mé obavy z jazykové bariéry vzaly postupně za své, neboť hoši vládli němčinou a byli to skutečně sympaťáci. Podle letmé kontroly jejich společného profilu měli celkem vyhraněný apetit... a dle debaty to byl jediný důvod, kdy byly ochotni jít spolu do postele. No spolu. Řekněme, že současně, nikoliv "spolu".

07. 06. 2016Přinášíme další skutečný příběh ze série „Nevím, co mám dělat“. Tentokrát hetero uživatel sociální sítě Reddit všem píše, že se zúčastnil gay party a asi ho znásilnili. Napadá vás, co by si mohl počít?

I tak to byla jedna z nejlepších jízd mého života. A vlastně nejde o techniku nebo cokoliv, co by se dalo v sexu vnímat za měrný element úspěchu. Nesejde ani na intoxikaci organismu, nebo konečném místu aktu. Celé to o dva levly vejš zvedl prostý fakt. A sice, že si hoši byli podobní jako vejce vejci! Namazali si mě tehdy na chleba. A dvakrát. Byla to dlouhá noc - slovy písně.

V únoru mají narozeniny. Oslava proběhne v Berlíně.... Hmmmmmmm.

Foto:pinterest.com

0
Luke Štěpánek

Autor

Luke Štěpánek

Supersebestředný egomaniak s cynickým pohledem na svět a potřebou poznávat. Za tmavými brýlemi a extravagancí je ale i kus lidské duše. Alespoň v to doufá. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím