5 věcí, které v zimě děsí každého gaye

10.01. - Ostatní

Zima je otravná. Teploty klesají pod nulu, krátí se den – a jako by nestačily tyhle pohromy, musíme ještě čelit náporu vánočních svátků a s příchodem Nového roku ze sebe vydat první poslední, abychom ukázali, že se opravdu skvěle bavíme.

Hrůza a běs.

Zima je zákeřná, lezavá a žádná ladovská krajinka s osmahlým kocourem Mikešem to nevyváží. Zima znamená smrt pro nespočet živých tvorů. Zima znamená konec radosti a optimismu.

My gayové jsme na temné roční období obzvláště hákliví; ke starostem běžné populace se totiž přidávají záležitosti, které nás dokáží spolehlivě vyděsit...

Sůl nám rozežírá boty

Šaty dělají člověka. A dělají ho i boty. Když vám ale den co den krystalky soli rozežírají obuv, za kterou jste dali půlku platu, přicházíme o část svého lidství. To si raději zlomit nohu, než mít zničené boty!

A trpí také pejskové, což je smutné. Ale boty jsou zkrátka boty.

20. 03. 2018Migréna není jen „bolest hlavy“. Netradiční tipy, jak s ní bojovat a nespoléhat se jen na prášky z lékárny

Foto: out.com, pinterest.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím