Advertisement

5 věcí, které v zimě děsí každého gaye

10.01. - Ostatní

Zima je otravná. Teploty klesají pod nulu, krátí se den – a jako by nestačily tyhle pohromy, musíme ještě čelit náporu vánočních svátků a s příchodem Nového roku ze sebe vydat první poslední, abychom ukázali, že se opravdu skvěle bavíme.

Hrůza a běs.

Zima je zákeřná, lezavá a žádná ladovská krajinka s osmahlým kocourem Mikešem to nevyváží. Zima znamená smrt pro nespočet živých tvorů. Zima znamená konec radosti a optimismu.

My gayové jsme na temné roční období obzvláště hákliví; ke starostem běžné populace se totiž přidávají záležitosti, které nás dokáží spolehlivě vyděsit...

Nabalení lidé v MHD smrdí stejně jako v létě

Hromadná doprava je kouzelná. V létě je v ní horko a vysoká koncentrace opocených turistů. V zimě nás zase autobusy a tramvaje oblažují sálavým dechem topení a nadměrnou koncentrací našinců. Moc tomu nepřidává ani fakt, že nabalení lidé se v teple tak nějak... potí ještě víc.

A protože notná část Čechů stále nechápe, že antiperspirant není „ta drahá voňavka do divadla“, je jízda MHD opravdový zážitek. Vnímaný všemi pěti smysly naráz.

20. 03. 2018Migréna není jen „bolest hlavy“. Netradiční tipy, jak s ní bojovat a nespoléhat se jen na prášky z lékárny

Žhavý sex venku vůbec není žhavý

Outdoorové aktivity jsou zábavné. Do té doby, než se spustí průtrž mračen, uklouzneme na blátě a po zadku sjedeme ostrý skalní převis. V zimě by se příroda měla zakázat. Tatry by na jaře vydaly méně českých ostatků, pod svahy by se přestaly hromadit chumly amatérských lyžařů a my bychom nebyli v ohrožení.

Omrzliny koncových částí těla nejsou nic příjemného. Občasná romantika a rozbití stereotypu je ale potřeba, ne?

Foto: out.com, pinterest.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím