5 věcí, které v zimě děsí každého gaye

10.01. - Ostatní

Zima je otravná. Teploty klesají pod nulu, krátí se den – a jako by nestačily tyhle pohromy, musíme ještě čelit náporu vánočních svátků a s příchodem Nového roku ze sebe vydat první poslední, abychom ukázali, že se opravdu skvěle bavíme.

Hrůza a běs.

Zima je zákeřná, lezavá a žádná ladovská krajinka s osmahlým kocourem Mikešem to nevyváží. Zima znamená smrt pro nespočet živých tvorů. Zima znamená konec radosti a optimismu.

My gayové jsme na temné roční období obzvláště hákliví; ke starostem běžné populace se totiž přidávají záležitosti, které nás dokáží spolehlivě vyděsit...

Nabalení lidé v MHD smrdí stejně jako v létě

Hromadná doprava je kouzelná. V létě je v ní horko a vysoká koncentrace opocených turistů. V zimě nás zase autobusy a tramvaje oblažují sálavým dechem topení a nadměrnou koncentrací našinců. Moc tomu nepřidává ani fakt, že nabalení lidé se v teple tak nějak... potí ještě víc.

A protože notná část Čechů stále nechápe, že antiperspirant není „ta drahá voňavka do divadla“, je jízda MHD opravdový zážitek. Vnímaný všemi pěti smysly naráz.

30. 09. 2017BLOG: Bohemka není jen šampíčko aneb gay průvodce hospodskou kulturou

Žhavý sex venku vůbec není žhavý

Outdoorové aktivity jsou zábavné. Do té doby, než se spustí průtrž mračen, uklouzneme na blátě a po zadku sjedeme ostrý skalní převis. V zimě by se příroda měla zakázat. Tatry by na jaře vydaly méně českých ostatků, pod svahy by se přestaly hromadit chumly amatérských lyžařů a my bychom nebyli v ohrožení.

Omrzliny koncových částí těla nejsou nic příjemného. Občasná romantika a rozbití stereotypu je ale potřeba, ne?

Foto: out.com, pinterest.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím