„Chcete zhubnout? Nebuďte gayové,“ tvrdí morbidně obézní „ex-gay“

10.01. - Ostatní

Nadváha dokáže potrápit jak gaye, tak i heterosexuály. Na druhou stranu – být obézní je pro gaye pravděpodobně obtížnější, než jsou nadbytečná kila pro heterosexuály (přeci jen gay kultura je určitým způsobem „posedlá“ vzhledem). Ovšem nyní je tu perfektní recept právě pro gaye, jak s nadváhou jednou provždy zatočit. Co tedy musíte udělat, aby vaše tělo mělo opět výstavní míry? Krok 1. – staňte se heterosexuály. Krok 2. – požádejte o pomoc Boha. Klepete si na čelo? My také…(ale třeba přitom posílíme alespoň biceps…).

20. 03. 20187 hodně bizarních tipů na hubnutí, které ale skutečně fungují

O „efektivitě“ tohoto hubnoucího postupu je ale v každém případě přesvědčen jeden z návštěvníku blogu o hubnutí, který se rozhodl s ostatními podělit o to, jak on sám zápasí s morbidní obezitou. „Mnoho let jsem se potýkal s problémy s nadváhou, na konci roku jsem strávil i několik dní v nemocnici kvůli problémům s tlakem. Moje obezita mě již ohrožuje na životě, proto jsem se před šesti lety také rozhodl přestat být gay. Bylo tak pro mě mnohem jednodušší dostat svou váhu pod kontrolu,“ tvrdí Eric.

19. 03. 2018Fitness trenér Patrik Hodas: "Lidé v mém okolí mě mají rádi, protože jsem dokázal, že ne všichni Romové jsou jen líní a nepracující občané!"

A pokud byste si mysleli, že tomuto konceptu je možné se tak maximálně vysmát, můžete si na čelo rovnou vyklepat důlek. Autor „hubnoucího“ webu Michael Brown dává totiž Ericovi za pravdu. „Znám mnoho lidí, kteří bojovali se sexuální přitažlivostí ke stejnému pohlaví. Někteří dokážou projít okamžitou zázračnou proměnou, jiní na sobě musí pracovat po mnoho let, aby se tato touha postupně snižovala,“ píše. Prostě a jednoduše, i podle Browna je totiž jednodušší přestat být před hubnutím gayem, jelikož hubnutí se děje z Boží milosti. A Bůh gayům neuděluje milost, natož aby jim dovolil zhubnout, že. (Již jsme se z čela proklepali až na temeno…). 

Zdroj: queerty.com

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím