FOTOGALERIE: Neuvěřitelné transformace celebrit. Líbí se vám jejich vyrýsované postavy?

09.01. - Ostatní

Obdivujete na stříbrném plátně svaly Chrise Hemswortha, Zaca Efrona nebo Nicka Jonase? Povíme vám tajemství. Žádnému z nich nebyla mohutná muskulatura dána do vínku. Za jejich dokonalými fyzickými proporcemi jsou hodiny, dny a týdny tvrdé dřiny. Měsíce přísných diet. A dlouhé roky odhodlání.

29. 03. 2017Chcete mít bicepsy jako Arnie? Zkuste 3 nejlepší sestavy pro svalnaté paže

Milionové smlouvy jsou obrovskou motivací. Ale jak výzkumy ukazují, bez vnitřního odhodlání vás do tělocvičny nedokope ani hrozba zkázy lidstva.

Z toho plyne jedno.

Když to dokázali oni, dokážete to i vy. A nezáleží na tom, kolik práce a starosti o domácnost máte. Drtivá většina herců je mnohem vytíženější než vy.

17. 03. 2017TRENÉRKA MARTINA RADÍ: Jak poznat správného trenéra?

Přestaňte se vymlouvat, zvedněte se ze židle. A začněte konečně makat!

Foto: hollywood.com, pinterest.com, tumblr.com

0
Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím