Advertisement

FOTOGALERIE: Neuvěřitelné transformace celebrit. Líbí se vám jejich vyrýsované postavy?

09.01. - Ostatní

Obdivujete na stříbrném plátně svaly Chrise Hemswortha, Zaca Efrona nebo Nicka Jonase? Povíme vám tajemství. Žádnému z nich nebyla mohutná muskulatura dána do vínku. Za jejich dokonalými fyzickými proporcemi jsou hodiny, dny a týdny tvrdé dřiny. Měsíce přísných diet. A dlouhé roky odhodlání.

16. 03. 2018Jak se dostat do kondice? Denně ujděte alespoň 10 000 kroků

Milionové smlouvy jsou obrovskou motivací. Ale jak výzkumy ukazují, bez vnitřního odhodlání vás do tělocvičny nedokope ani hrozba zkázy lidstva.

Z toho plyne jedno.

Když to dokázali oni, dokážete to i vy. A nezáleží na tom, kolik práce a starosti o domácnost máte. Drtivá většina herců je mnohem vytíženější než vy.

12. 03. 2018Jak si vybrat správného osobního trenéra?

Přestaňte se vymlouvat, zvedněte se ze židle. A začněte konečně makat!

Foto: hollywood.com, pinterest.com, tumblr.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím