VIDEO: Láska na celý život skutečně existuje. Tenhle pár gayů spolu žije 55 let!

09.01. - Ostatní

Vztahová skepse k dnešní době prostě patří. Definice „dlouhodobého“ vztahu se oproti dřívějšku značně modifikovala a mnozí tak za vítězství považují, když se svým partnerem/kou vydrží rok či dva. Ale láska na celý život skutečně existuje! Dokazují to John a George, kteří spolu žijí již 55 let.

20. 03. 2018Promiskuita mezi gayi? Ani náhodou! Díky změnám ve společnosti většina z nich touží po manželství a stálém a věrném partnerovi

Ačkoliv spolu muži žijí již 55 let, teprve loni mohli svůj vztah stvrdit i v očích zákona, když v USA byla schválena možnost stejnopohlavních manželství. Už ve chvíli, kdy se potkali, jim ale bylo jasné, že jsou si vzájemně souzeni. „Když jsem poznal Jacka, bylo mi jasné, že jsem našel to, co jsem hledal celý svůj život,“ tvrdí George.

16. 03. 2018Nevěra jako lék pro umírající vztah? Ani náhodou, podle psychologů podvádění vztahy pohřbívá

Takže zahoďte veškerou skepsi a podívejte se na video, kde se partneři a nově také manželé, dělí o své štěstí. „Já a ty…spřízněné duše,“ tvrdí o sobě. A ať už na soulmates věříte, nebo ne, minimálně vás tenhle příval lásky v současných mrazivých klimatických podmínkách zahřeje u srdce.

Zdroj: queerty.com

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím