Rodiče darovali synovi knížku o gay sexu

18.01. - Kultura

gayparents

Milujeme tě, a proto ti dáváme zvláštní dárek, napsali rodiče svému homosexuálnímu synovi, kterému darovali knížku o tom, jak mít radost ze sexu mezi muži. 

Mladý Nicolas před několika měsíci svým rodičům oznámil, že je gay. Oni reagovali skutečně překvapivě. Darovali mu knihu The Joy of Gay Sex o tom, jak mít radost ze sexu mezi muži. Informuje o tom portál Gaystarnews.com. 

Více: Kluk v růžových botách rozdělil Ameriku

Mnoho mladých lidí s homosexuální orientací nebo transexuálních zkušeností přitom náráží na nepochopení, odmítání nebo dokonce agresi ze strany svých nejbližších, jakmile s nimi mluví o svém soukromí. 

Nicolasovi rodiče zareagovali přesně opačně a on jednoho dne našel na polštáři knihu spolu s dopisem od svých rodičů. Fotografii toho, co viděl, zveřejnil na Instagramu, kde se obrázek získal více než 300 tisíc zobrazení. 

V dopise stálo: 

"Milý Nicolasi, 

uvědomujeme si, že toto je neobvyklá kniha pro rodiče, kteří ji chtějí darovat svým dětem. Chtěli bychom, aby ses o sexu nepoučil jen z gay porna, avšak ani jeden se necítíme dobře kvalifikovaný k tomu, abychom ti osobně poradili. 

Tak doufáme, že ti toto odpoví na několik otázek a pomůže ti vysvětlit některé věci. 

Milujeme tě. 

Máma" 

V dolní části dopisu bylo ještě připsáno toto:

"Chceme, abys věděl, že tě ve všem podporujeme a moc tě milujeme, i když se toto může zdát jako trochu zvláštní dárek.

Líbám tě. Táta"

JoyofGaySex

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím