Očima heteráka: Dejte mi hate nebo srdíčka, ale Kuběnka versus Sergei je podle mě jen o získání popularity. Nejhorší je na tom ale ta spousta negace
Komentář
Zdroj: Wikimedia Commons
<Path>

Očima heteráka: Dejte mi hate nebo srdíčka, ale Kuběnka versus Sergei je podle mě jen o získání popularity. Nejhorší je na tom ale ta spousta negace

Poslední dny jsou bulvární vody v době sucha zaplaveny informacemi z boje Sergei versus Kuběnka. Nebo Kuběnka versus Sergei? Nevím. A je mi to upřímně fuk. Ale oba kluci, pánové, chlapi si nemohli vybrat lepší dobu na negativní kampaň gay komunity, než teď v době Prague Pride. Sám si kladu otázku jestli veřejný komentářový lynč nesoucí duhovou vlajku je ta správná reklama pro popularizaci LGBTQ+ komunity, když i na půdě parlamentu bylo ještě nedávno vymalováno dost černobíle.
Ctibor Jarkuliš Ctibor Jarkuliš Autor
11. 8. 2023

Co že to tu máme? To vy dost možná víte lépe než já. Ale v mých očích tu je tvrďák rapper, který je odkojen nápoji ze Stodolní na jedné straně. A gay, kterého zpopularizovala reality show. A jak ukazuje Instagram a TikTok, zpopularizovala ho hodně. A to je vše. Víc v tom nevidím. Jen ty dva.

Má je ryba. Má je ryba. Má je síť.

Jeden tu tvrdí něco, co druhý popírá. Řečeno tvrdě ale vhodně pro veřejný prostor médií. Jeden tvrdí, že si z druhého udělal svojí konkubínu. Ten druhý tvrdí, že za tu pomluvu, si jí teď udělá z něj. Obrazně. Víte, mně jako hetero je to upřímně fuk. Až do teď jsem si myslel, že jsme tu ok. Že se blížíme do stavu, kdy budeme otevření. Něco nás jen tak nerozhodí. Ale zjevně rozhodí.

Tipy redakce

Desetitisíce negativních komentářů. Hate. Hate. Hate. A to mě upřímně překvapuje. Třeba se mi pokusíte dát mnoho zajímavých důvodů k tomu, abych pochopil, proč to tak je. Ale já vám nevím. Co se totiž stalo? Upřímně? Pro mě nic.

Jeden týpek se vyspal s druhým. Údajně. Je mi celkem fuk, jestli je to pravda nebo ne. Nepozastavuji se nad těma dvěma, kdo má pravdu a kdo ne. Protože to je jejich věc. Ať si to kluci vyřeší pomocí Instagramu, písní, soudů nebo tváří v tvář v Clash of the Stars. Jejich věc. Co mě ale překvapuje, je to množství negativity kolem. Asi bych pochopil pár negace sem a trochu negace tam. Ale tohle? Vážně je to vhodné zrovna teď? Ono to sice není vhodné nikdy, ale teď během Prague Pride? Teď, když ještě před měsícem se tu bojovalo za manželství pro všechny? Tohle fakt není dobrá reklama.

Kladu si otázku. Proč?

Ano, nutím se přemýšlet, abych si odpověděl na dvě otázky. Za prvé proč to Kuběnka tahal ven? A proč se Sergei brání?

Upřímně, na tu druhou otázku mám jednoduché dvě odpovědi. Zaprvé. Není to pravda. Zadruhé. Je to pravda, a tak se brání, protože má asi pocit, že by to ublížilo jeho image. Proto tahá stovky holek jako svědky. Ale kde je pravda, vědí jen ti dva.

Pokud jde o první otázku, tak mám nepříjemný pocit, že se tu jedná pouze a pouze o snahu zvýšit si popularitu. Já jinak fakt netuším, proč by to Kuběnka tahal ven? Byl to jeho první chlap a dá se to chápat jako coming out? To asi ne, viďte? Takže znovu. Proč? Odpověď pro sebe sama už mám.

Pravda nebo lež? Jejich boj

Nestavím se ani na jednu stranu. Opakuji. Kde leží pravda, je mně osobně upřímně jedno. Ale mrzí mě, co tato kauza vysílá za signál. Jediné, co z toho totiž vychází, je negativita. Není to jako u Ondřeje Brzobohatého. Tam to byla vlna podpory. Skvěle Ondro. Tleskáme. Buďte tím, čím chcete. Můj titulek? Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte. Ok. Ale tohle? To vysílá jen hysterii, negativitu, lynč, hate.

Víte, i kdyby to byla pravda. A ti dva se spolu spustili. Tak to, že se Sergei stylizuje do tvrďáka a začne si s klukem, nedává právo jeho fanouškům, aby vyhrožovali ubodáním a fyzickým napadením. Na druhé straně to nedává právo si utahovat z tvrďáka, že okurkovou sezónu má on sám.

Co bych čekal? Nedělám si iluze o tom, že fanouškovská základna Segreie je otevřena rozumné debatě namísto tvrdého rázného vysvětlení. Ale na druhé straně, když je většina fanoušků Kuběnky zjevně přesvědčena o pravdivosti vyjádření jejich idolu, tak bych čekal spíše podporu a pochopení. I když ho třeba Sergei odmítá. Nebo je mu to fuk. Cokoliv.

<Path> Hádka a naschvály aneb láska mezi nejlepšími přáteli: Student vysoké školy zjistil, že je do něj zamilovaný jeho spolubydlícíZdroj: Anonymní respondent, redakce

Snažíme se tu vytvořit prostředí, které bude otevřené. Milé. Když se spolu dva lidi vyspí, nikdo nebude zdvihat obočí. Otáčet se zády. Nadávat. Naopak. Je to jejich věc. Ať si dělají na večírcích cokoliv, co chtějí a s kým chtějí. Pikantní story ať živí bulvár. Ale že je jejich spojení divné? Proč? Ať už k sobě měli sympatie nebo ne, je to prostě jejich věc. Vždycky někdo utrousí něco přes čáru. Ale věřte mi. Tohle už je přes čáru. Sorry jako.

Zdroj: Autor/Názorový článek

Populární
články

Do pračky, nebo stačí otočit? Tři čtvrtiny opakovaných nosičů spodního prádla volí nejdřív druhou možnost
AKTUALITY

Více než pětina mužů si nemění spodní prádlo, ukázal průzkum. Někteří si berou čisté trenky dokonce jen jednou za týden

Autor: Martin Lyko
„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Za Davidem visí obrazy, které sám vytvořil
Living 2/23

Davidův byt s pečlivě vybranými doplňky: "Nedokážu jen tak něco někam položit. Musí to sedět!"

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?
TĚLO & MYSL

„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?

Autor: Irena Piloušková
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
Pokud máte potřebu posílat cizím lidem explicitní fotky bez jejich předchozího souhlasu, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je
LIDÉ

Dick pic v první zprávě? „Jsem ču*ák,“ říkáte příjemci. Když si nedáte pozor, porušíte navíc zákon

Autor: Martin Lyko
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko

E-Shop