EDITORIAL: Existuje ještě láska?

10.01. - Móda

Dejme stranou ironii a sarkasmus. Dejme stranou pohled jako ze Sexu ve městě. Zapomeňme na to, jak se v dnešní době pohlíží na lásku. Jako na něco nedosažitelného, pomyslného. Jako na něco, čemu věří jen blázni a naivní mladí. 

Když Shakespeare zlomil Hamletovi srdce a mysl smrtí Ofélie, pravděpodobně měl v hlavě podobné výjevy. Koneckonců, je jen málo lidí, kteří dokázali lásku vyjádřit jako on. Problém dnešní doby je v tom, s jakou nahraditelností je na lásku pohlíženo. Jak jednoduše někteří dokáží zapomenout své city. Bláznění kvůli lásce se totiž nenosí. 

06. 04. 2017Osobnost LUI: Módní návrhář Vladimír Staněk, který patří mezi třicet nejnadanějších Čechů!

Model: Ingmar Van Der Meulen

Fotograf: John Paul Pietrus

Styling: Dean Hau

Poprvé v 7th Man Magazine, Seven Emerald Pools

Foto: John Paul Pietrus

0
Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím