INSPIRACE: Kožené kalhoty - mužnost i fetiš. Nosit, nebo nenosit?

29.12. - Móda

Pokud zrovna nesedíte na Harley, kožené kalhoty k sobě vždy přitáhnout trochu více pozornosti než obyčejné džíny. Jak by také ne. Lesknou se, jsou výrazné a především evokují spoustu věcí. Drsnou mužnost, nějakou míru fetiše asi také. To je ovšem v pořádku, protože každý jednotlivý trend v sobě nějakou míru fetiše nese. 

 

My first album cover from 2011. Looking forward to new, exciting music in 2017!! www.derekbishop.net

Fotka zveřejněná uživatelem Derek Bishop (@derekbishopmusic),

Kožené kalhoty (respektive kalhoty z imitace kůže) nebudou vypadat dobře, když je obléknete třeba k polo triku nebo bundě s nášivkami. Nesnažte se o motorkářský look. Naopak je dobré chovat se ke koženým kalhotám jako k vysoké krejčovině. Kanye West, ať už v životě dělá, co chce, moc dobře pochopil, že i z kůže lze vytvořit outfit, který se tváří jako evening wear. 

20. 06. 2016Jak weby typu lookbook.nu mění bloggerský svět? Podívejte se na stylové letní outfity kluků, kteří se zde rádi dělí se zbytkem světa

Vezmete-li ke kalhotám košili, smokingové sako  a nějaký výrazný doplněk, skvěle poslouží na večerní akce. K džínové bundě nebo parce a svetru jsou zase ideálním casual outfitem. Můžete zkoušet a hrát si s kombinacemi do nekonečna. Svým způsobem jsou totiž mnohem univerzálnější než jen obyčejné skinny jeans. V kombinacích buďte jen opatrní u celokožených outfitů. Ty jsou opravdu lehce na hraně pornografie. 

 

. . 【SHERPA HALF ZIP HOODIE】 . 【SUPERIOR PU LINE JERSEY PANTS】 . . #sherpa #sherpajacket #leatherpants

Fotka zveřejněná uživatelem WARP (@warp03),

15. 09. 2016#OOTD: Opravdový frajer zvládne tolik vzorů, kolik si zamane!

 

Lets celebrate ??? happy #29

Fotka zveřejněná uživatelem Riegillio Rick (@riegillio),

Foto: Tumblr

0
Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampanšké říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím