INSPIRACE: Kožené kalhoty - mužnost i fetiš. Nosit, nebo nenosit?

29.12. - Móda

Pokud zrovna nesedíte na Harley, kožené kalhoty k sobě vždy přitáhnout trochu více pozornosti než obyčejné džíny. Jak by také ne. Lesknou se, jsou výrazné a především evokují spoustu věcí. Drsnou mužnost, nějakou míru fetiše asi také. To je ovšem v pořádku, protože každý jednotlivý trend v sobě nějakou míru fetiše nese. 

 

My first album cover from 2011. Looking forward to new, exciting music in 2017!! www.derekbishop.net

Fotka zveřejněná uživatelem Derek Bishop (@derekbishopmusic),

Kožené kalhoty (respektive kalhoty z imitace kůže) nebudou vypadat dobře, když je obléknete třeba k polo triku nebo bundě s nášivkami. Nesnažte se o motorkářský look. Naopak je dobré chovat se ke koženým kalhotám jako k vysoké krejčovině. Kanye West, ať už v životě dělá, co chce, moc dobře pochopil, že i z kůže lze vytvořit outfit, který se tváří jako evening wear. 

16. 10. 2017TREND: Reklamy už nejsou jako dřív! Módní firma svlékla MUŽE pro kampaň na dámské oděvy. Zvrátí reklamní byznys, nebo vlastně nedělá nic nového?

Vezmete-li ke kalhotám košili, smokingové sako  a nějaký výrazný doplněk, skvěle poslouží na večerní akce. K džínové bundě nebo parce a svetru jsou zase ideálním casual outfitem. Můžete zkoušet a hrát si s kombinacemi do nekonečna. Svým způsobem jsou totiž mnohem univerzálnější než jen obyčejné skinny jeans. V kombinacích buďte jen opatrní u celokožených outfitů. Ty jsou opravdu lehce na hraně pornografie. 

17. 10. 2017VÝBĚR LUI: Top boty letošního podzimu. Jaké si pořídit a s čím je kombinovat?

 

Lets celebrate ??? happy #29

Fotka zveřejněná uživatelem Riegillio Rick (@riegillio),

Foto: Tumblr

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím