INSPIRACE: Jaké kabáty se nosí na druhém konci světa?

01.12. - Móda

Dle módních editorialů lze docela přesně určit, jakým směrem se daná země ubírá. Vzhledem k tomu, že v různorodých časopisech ve všech koutek světa je móda vnímána jinak, je na místě hledat inspiraci právě zde. Ne každý chce vypadat jako člen armády.

18. 03. 2018MBPFW den první: Odvážné i temné modely a teploty po nulou

Pánský kabát patří vedle obleku k nejdražší části pánského šatníku. Samozřejmě nepočítáme hodinky, doplňky a zavazadla. Všem je asi jasné, že mužům nestačí jedna zimní bunda. Příležitosti se mění. Jaké kabáty by tedy měl mít každý muž?

Rozhodně trenčkot, protože neexistuje lepší kabát na podzim. Záleží na vás, jestli zvolíte nadčasovou variantu ve stylu Burberry nebo něco výraznějšího (důkazy, že existují i trendové trenčkoty jsou v galerii). Dále se pak nevyhnete tmavému kabátu – šedá, černá, navy – na formální akce. Zde se raději nepouštějte do experimentů, pokud si nejste jistí v „kramflecích“.

Každou zimu si ale vyberte silně módní záležitost. Jeden kabát, který třeba nebude celoživotní investicí, ale budete kolem něj moc stavět outfity. Nám se líbí vzory. Protože nosit květinové vzory na jaře není originální, ale obléknout je v zimě originální je.

17. 03. 2018Začíná pražský týden módy! Co vám představí čeští návrháři a na jaké celebrity se můžete těšit?

Editorial, který vám poslouží jako skvělá inspirace, vyšel v Esquire China. Modelové jsou Simon Nessman a Ryan Keating. Za objektiv se postavil Yossi Michaeli. Jednotlivé kusy pochází převážně od značek Boss, Giorgio Armani, Versace, Gucci, Dior Homme, Etro a Ermenegildo Zegna.

Foto: Esquire China

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím