EDITORIAL: Inspirace na podzim v novém Essential Homme nabízí netušené možnosti! #dontbeafraid

15.09. - Móda

Móda by měla být na té správné hranici. Balancovat na ostří nože, aniž přepadne buď na nudnou, nebo na extrémní stranu. Pletenina nemusí být jen jednotvárná. Pánské sako nemusí být černé, může být pošité flitry a vypadat střízlivě. Inspirace může vycházet jak z výšivek staré číny, tak z budov Zahy Hadid. Sama móda je nespoustaná a neovlivnitelná. Ovlivňuje ostatní. Udivuje. Editorial uveřejněný v Essential Homme se jmenuje Boy Wonder. Myšlenka je jednoduchá nám se líbí, protože nabízí něco nového. Podzimní a zimní módu, která není nudná. 

20. 03. 2018MBPFW den třetí! Jak čeští návrháři obstáli před zahraničními nákupčími?

Model: Daan van der Deen

Fotograf: Jack Waterlot

Styling: Andrew Holden

Beauty a vlasy: Adam Markarian, Yacine Diallo

Poprvé v Essential Homme, Fall Winter 2016, "Boy Wonder"

Foto: Essential Homme, Fall Winter 2016

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím