Pánské trendy podle Lukáše Lindnera, které představil na letošním MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKU

12.04. - Móda

Značka Lukáš Lindner byla založena v roce 2002 stejnojmeným návrhářem v Praze. Zabýva se tvorbou pánskych a dámských modelových originálů. Pro svoji klientelu a příznivce Lukáš pravidelně pořádá modní přehlídky, které se vyznačuji zejména luxusními večerními róbami. Lukáš Lindner také často spolupracuje s mnoha osobnostmi kulturního a společenského života. Jeho rukopis se predevším vyznačuje tradičním krejčovským řemeslem především kvalitními přírodními materiály.

31. 08. 2016Ta pravá zábava začíná na podzim! Zvlášť když má být horko! Přehled nejlepších akcí, které nesmíte vynechat!

A jak sá říká ke své tvorbě: „Móda musí splňovat účel a tím je samotné oblékání." Letos samozřejmě nechyběl ani na MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKU, kde představil svou pánskou i dámskou kolekci pro letošní podzim a zimu. Z řad pánských modelů šli přehlídku jména jako Dominik Kůta, Honza Čermák, Filip Klepal a další.

02. 01. 2017David Bowie, George Michael nebo Prince. 7 tragických odchodů, které nás v roce 2016 šokovaly

 

0
Michael Kulkus

Autor

Michael Kulkus

Pendlující mezi dvěma největšími českými metropolemi, mezi dobrými a horšími dny, mezi školou a zaměstnáním. Padá do více paralelních světů, pravidelně zasněn přejíždí tramvajové zastávky. Zajímá se o módu, jeho šatník odráží jeho život. Najdeme v něm chaos všeho, co nám současná móda nabízí - obléká se tedy podle nálady. Jednou seriózní, jednou teenager, jednou introvert, jednou extrovert.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím