Jak být sexy i v posilovně aneb to pravé sportovní oblečení pro vás

27.04. - Móda

quoteko com

Postavu je třeba si udržovat, málokdo z nás má to štěstí, že vypadá dobře, aniž by pro to musel něco dělat. Je třeba uznat, že rýsující se svalstvo vypadá mnohem lépe než pneumatika kolem pupku. Většina z nás se ale v posilovně cítí nesvá. Připadáme si nešikovní, oškliví a upocení. Existuje spousta lidí, kteří se dokonce stydí do posilovny chodit. Zbavit se studu však není nic složitého, když víte, jak na to!

Dodat si sebevědomí, abychom mohli hrdě vkročit do posilovny a dát svému tělu pořádně zabrat, je docela snadná věc. Stačí si pořídit trendy sportovní kousky, které na vás budou vypadat dobře, a zároveň se v nich budete také skvěle cítit. Musí vám padnout jako vaše vlastní kůže a cvičení pak půjde mnohem snáze.


Teplákovka v A3sport 1290 Kč

1290


Do sportovního oblečení je dobré investovat. Tepláky od Vietnamců jsou sice levné, ale nevypadají zrovna stylově a také se v nich nebudete cítit příliš dobře. Kvalitní sportovní oblečení se vyrábí z materiálů, které jsou prodyšné, takže se v nich nebudete zbytečně potit a nošení je příjemné.

Tílko z A3sport 390 Kč

390


Je dobré pořídit si teplákovku i kraťasy, abyste mohli oblečení kombinovat podle počasí. Nezapomínejte ani na správné triko. Vyrábí se nejen bavlněná, ale i z různých prodyšných a lehkých materiálů, ve kterých vám nebude přílišné horko ani zima. Do sportovního oblečení je prostě třeba investovat nějaké ty finance, abyste se v něm cítili dobře a taky tak vypadali. Kvalita jde poznat na první pohled a v tomhle případě sluší víc než sepraná teplákovka z laciného zastrčeného obchůdku.

Triko A3sport 290 Kč

290kc

 

Triko A3sport 290 Kč

290kkc


Triko A3sport 290 Kč

adidas 290


Teplákovka A3sport 1190 Kč

1190


Teplákovka A3sport 1390 Kč

teplakovka 1390


Tepláky sportisimo 699 Kč

sport699


Tepláky sportisimo 849 Kč

sport849


Tříčtvrteční kalhoty Adidas 790 Kč

adidas790


Tepláky Adidas 734 Kč

aadidas734

Zdroj: quoteko.com, A3sport.cz, adidas.cz, sportisimo.cz

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím