Žhavá módní ikona současnosti: Mariano Di Vaio

14.10. - Móda

 

Headline IMG 7303

Pokud se zamyslíme nad tím, jak by vypadala živá odpověď na otázky: „Co se nosí? Existuje pravý italský styl?“ nebo „Kdo je pánským ideálem krásy současnosti?“, tak odpovědí bude právě tento hot boy z metropole módy Milána, který si říká Mariano Di Vaio. Jeho oblékání je okouzlující, novodobé a přesto odrážející tradiční fashion evergreeny, ale hlavně je inspirující!

Jak se zrodí módní ikona a někdo, kdo inspiruje svými outfity širokou veřejnost?  Někdy se tak člověk snad narodí – v případě Davida Bowieho, Madonny, Cyndi Lauper, Oliwie Newton John nebo Johna Travolty (zrovna tato dvojice nás něvedomky ovlivnila svými outfity v pomádové písni You're the one that I want na třicet let dopředu). Současné módní ikony mívají však cestu k inspirování dnešního zrychleného světa kolikrát i trnitou. Je potřeba najít správný komunikační kanál, na kterém budeme jako v případě Mariana „krmit“ své fanoušky nebo chcete-li followery tou nejžhavější módou. Ovšem nebyla by to dnešní nutnost (pro někoho povrchní současnost) kde, pokud se nejedná o tělo z přehlídkového mola, vyžadujeme oděvy na tělu, které bychom sami chtěli mít (ať už v posteli nebo při pohledu do zrcadla), tudíž na našem ideálu krásy!

Více: Nové trendy pro sezónu Jaro/Léto 2014

s88-blazer-DSC 4404

Foto: mdvstyle.com

Kdo je ten fešný milánský hřebec?

Mariano Di Vaio je dle svého oficiálního popisu italský model a herec, který svým fashion blogem (mdvstyle.com) pomáhá a radí lidem prostřednictvím nádherných módních fotografií a krátkých videí, jak se obléknout k určité přiležitosti. Mariano je tu pro lidi kteří chtějí trochu změnit svou osobnost a hlavně vzhled, tyto elementy spolu totiž nepochybně již od nepaměti jdou ruku v ruce. Jeho blog nyní zažívá obrovský boom a sledovanost, zejména teritoriálně po celé Evropě se skutečně slušnou návštěvností (340 tisíc za jeden kalendářní měsíc). V odhalování faktů, které stojí za jeho současnou popularitou, nesmíme opomenout jeho masivní úspěch na Instagramu, kde se těší z několika stovek tisíc followerů, každá jeho zveřejněná fotka zpravidla kraluje ve výběru „fotek dne“. Kam se hrabu já se svými necelými sedmi sty followers?

11b2c5f2153911e3a8b522000a9f3cba 7

Foto: instagram.com/marianodivaio

Co stojí za odhodláním k současné módní činnosti?

V pouhých osmnácti letech se Mariano sbalil a odletěl do Londýna, kde žil a pracoval celý jeden rok jako model. Původně do tohoto města přiletěl s velkým snem, stát se uznávaným hercem, který později přehodnodil pouze na jeden cíl: naučit se hrát. A přiznejme si, že kdo dnes umí hrát i v reálném životě, tomu se všechny kroky dělají mnohem snadněji. „Učitelé herectví vás naučí ovládat své pocity a to vám pomůže v životě...“ tvrdí Mariano. Dalším městem, ve kterém měl možnost také prožít jeden rok a velmi ho inspirovalo je New York. Jak překvapivé že?

Více: Je móda pouze o penězích? Jak být fashion a trendy, bez nutnosti být milionářem.

swag72948c7a1bce11e38a7822000a9e08ae 7

I Mariano Di Vaio má SWAG!

Foto: instagram.com/marianodivaio

Jak se obléknout abychom dostáli takto úchvatného vzhledu a dokázali se srovnat s outfity, které zveřejňuje Mariano?

Styl Mariana Di Vaia by se dal těžko popsat jedním slovem (proč taky zas někomu nutit nálepku – když je sami tolik nenávidíme), dokonale však kombinuje všechny prvky potřebné k zalíbení se současnému společenskému „konzumu“. Základem jeho oblékáni je povětšinou kvalitní italské sako, od kterého se odvíjí zbytek jeho outfitu. Častokrát celistvý oblek rozbije módními sneakers nebo si k obleku dokonce troufne vzít conversky (zvláštní představa – ale tenhle borec to fakt umí!), přes den, tak jak je na svých příspěvcích zachycený, většinou nosí casual chicpreppy styl. Dokáže býl ale i totalní swagger, jak se můžete přesvědčit na jedné ze zde zveřejněných fotografií. Jestliže se chcete inspirovat oblékáním Mariana, detailně si projděte jeho blog nebo Instagram, radit vám v tomto případě, co si koupit, by bylo bezpředmětné, jelikož se stejně každý zhlédne v něčem jiném. V tom jsou právě zakletá tajemství našich osobností, kterou chceme například podtrhnout tím, jak se oblékáme a díky tomu můžeme navazovat kontakty s lidmi, jejichž styl nám je buď podobný nebo sympatický.

37cacac830b911e3884a22000a9f1588 8

Foto: mdvstyle.com

Mariano nám dokazuje, že není nemožné nosit a kombinovat společenské prvky s těmi casual.

5a20475623df11e3825822000ae803d7 7

Foto: instagram.com/marianodivaio

IMG 1884

Foto: mdvstyle.com

http://instagram.com/marianodivaio#
0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím