Filip Jankovič a jeho styl: můžete se jím inspirovat? Za nás jasné ANO!

19.05. - Móda

Inspirace prostě není v našem malém rybníčku dost. Jsou tu ale i celebrity, které mají svůj osobitý styl, který se vůbec nemusíte stydět lehce okopírovat!

Filip je skvělým příkladem toho, jak se po třicítce oblékat mladistvě a nevypadat trapně. Superstar má prostě svůj osobitý styl, který se nemusí každému líbit. Stejně si ale pojďme ukázat pár outfitů z jeho Instagramu. V galerii pak máte, jako vždy, inspiraci!

19. 03. 2018MBPFW den druhý: Džínovina, prošívané bundy i ledvinky v hlavní roli

Filip zvolil hodně trendový styl. Pantofle jsou neskutečně trendy a ponožky k nim jen potvrzují Filipův cit pro módu. Kšiltovka a křivák jsou dalším důkazem toho, že Jankovič má prostě styl! V kombinaci s šortkami vypadá celek zajímavě a tento look určitě může posloužit jako inspirace pro všechny, neb je v něm všechno!

Black is new black! Filip má na sobě celočerný outfit, který bude trendy a nadčasový vždycky. Černá tu prostě bude s čímkoliv, co právě letí, s jakoukoliv novou módní vlnou. Prostě černá. To je rada nad zlato. A ví to i Jankovič.

17. 03. 2018Začíná pražský týden módy! Co vám představí čeští návrháři a na jaké celebrity se můžete těšit?

 

Pracovná nedeľa s kamarátmi @elismraz @milanperoutka ? #NiecoSaTočí #Heartbreaker

Příspěvek sdílený F I L I P J A N K O V I Č (@filipdancer),

On prostě ví jak na to. Opět trendy kšiltovka, nadčasový bomber, širší kalhoty, které právě letí a klasické vansky, které z módy prostě NIKDY nevyjdou. To celé dohromady tvoří ultra trendy look do města, který vás schová, ale zároveň na vás upozorní. Přesně to se nám líbí!

 

#MBPFW #StreetLook by @_jakubra_ with @nevrlamonina @sotc_fashion #spermontheclothes

Příspěvek sdílený F I L I P J A N K O V I Č (@filipdancer),

A toto už je jen třešnička z letošního MBPFW. Snad není co dodávat, takhle se to prostě má dělat nejen na týdnech módy. Dáváme Filipovi za jeho skvělý styl velký palec nahoru!

Foto: Filip Jankovič, ahaonline.cz, LBM

Vojta Marek

Autor

Vojta Marek

Baví ho cestování a debatování o všem možném. Nejraději ze všeho však píše, poslouchá hudbu a hlavně sleduje módu, kterou i tak trochu žije. Proto se občas věnuje stylingu. Jeho život se točí kolem přehlídkového mola, klávesnice a sterea. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím