Spodní prádlo, které vás nepřestane bavit? To je El.Ka!

06.06. - Móda

El.Ka je ryze česká rodinná značka spodního prádla, které vyrábí s radostí, stylově, barevně a tak, aby nenudilo. Rozhodli se bojovat proti levným a nekvalitním věcem dovážených z Asie a posunout českou výrobu o stupeň výš. Jejich prádlo si jednoduše zamilujete – je pohodlné, okouzlující a především vyráběné poctivě a s láskou.

Spodní prádlo El.Ka razí heslo ‚když je máš, tak je ukaž,‘ což znamená jediné – nosit takové spodní prádlo (trenýrky), které můžete při jakékoli příležitosti ukázat, vyběhnout v něm na zahradu u domu, a při absenci plavek se v něm třeba i vykoupat. Prádlo El.Ka také spojuje lidi. Každý model je k dostání v pánském i dámském provedení - jak pro holky, tak kluky vyrábějí hravé a pohodlné trenýrky. Ty jsou před uvedením na trh testovány, jestli opravdu splňují podmínky pohodlí.

Panske trenyrky Ruzove s Puntiky sport PG1041 b

07. 12. 2017VylyV: Chytré spodní prádlo pro muže. Údajně posílí pánevní dno, zajistí pevnější erekci a otevře tajnou komnatu vícenásobných orgasmů

El.Ka sází na to, že každému jedinci maximálně rozzáří nudnou zásuvku se spodním prádlem. Motivy této značky jsou přitom vcelku jednoduché, přesto neskutečně baví. Je libo skořicové hvězdy, červené pusiny, nebo třeba ovečky? Vše je možné, stačí zabrousit na web spodního prádla El.Ka.

Vyroba trenek El.Ka

Proces výroby takového prádla není jednoduchý. Vše začíná klíčovým výběrem toho správného materiálu. Snaží se vždy vyrábět z 100% bavlny, u boxerek tvoří kvůli elasticitě 5% lycra. I zdánlivě banální části trenýrek jako jsou například guma, cedulky, nitě, nebo knoflíky, tvoří velice podstatnou součást celku, která byla podrobena dlouhému testování, abyste si mohli být jisti, že spodní prádlo El.Ka se nijak nesrazí, nebude se párat a zkrátka bude mít dlouhou životnost. Tímto se El.Ka maximálně odlišuje. Záměrem této značky také je, aby lidé dbali na estetiku spodního prádla, byť není vidět. Nejde přitom jen o estetiku, ale především pohodlí, které udělá opravdu moc! Pokud se nebudete cítit dobře ve spodním prádle, nic už vám nepomůže.

24. 11. 2017Zima se blíží a s ní i volba správného prádla!

Tento malý rodinný tým pracuje pravidelně pouze v šesti lidech, k nimž se přičítá několik partnerů, kteří pomáhají a snaží se podporovat malou firmu, protože v ní vidí velký potenciál. Na otázku, pro koho je jejich zboží určeno, odpovídají jednoduše: „Pro každého, kdo fandí české módě a kdo fandí životnímu stylu, který promítá do celého svého šatníku. Pro ty komu naše trenky padnou do oka i pro ty, kteří je nepotřebují, ale prostě chtějí.“ Značka El.Ka také velmi dbá na estetiku balení. Výrobci vědí moc dobře, že jejich trenýrky v krásném balení mohou být originálním dárkem téměř pro každého a dokáží vykouzlit úsměv na tváři.

Více informací na www.elka-underwear.cz

Zdroj: Fideli Berg - El.Ka

Advertorial

Simona Hynková

Autor

Simona Hynková

Miluje život a umí ho užívat, nenávidí lidskou hloupost a špinavé boty. Věří, že o módu se alespoň trochu začnou zajímat všichni Češi a o to krásněji se všem bude žít. Víno má ráda bílé, rty červené a kávu černou. V oblékání preferuje jednoduchý a osobitý styl.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím