Víte, co vás letos čeká? My vám to prozradíme: Je tady LGBT+ horoskop 2023
News
Zdroj: Adobe Stock

Víte, co vás letos čeká? My vám to prozradíme: Je tady LGBT+ horoskop 2023

Hvězdy nelžou, to ví každý. Zatímco minulých 12 měsíců působilo jako už druhé opakování roku 2020, letos se konečně dočkáme změny. Nahlédli jsme do vaší budoucnosti, poradili se s astrálními tělesy a to nejdůležitější vám přinášíme na následujících řádcích.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
19. 1. 2023

Překoná letošní rok vaše očekávání? Nadcházející měsíce budou ve znamení změny a také úlevy. Tešte se na chvíle úspěchů, poznání i divoké vášně. A nezapomeňte žít v přítomnosti. Minulost už byla a budoucnost teprve bude. Užívejte si každý okamžik a žijte pro sebe. Co o roce 2023 říkají nebeská tělesa jsme zjistili od astroložky Jennifer.

<Path> Nechutná vám kapr na Vánoce? Zkuste něco nového! Máme pro vás tip, kde sehnat tu nejlepší rybuZdroj: boxxi.cz

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové mají začátek roku trochu těžkopádnější, ale síla a energie se jim rychle vrátí. Na jaře byste se měli věnovat sami sobě – ustoupit od intelektuálního snění a zaměřit se na vlastní pocity. Bude to produktivní. Mezi létem a podzimem můžete očekávat dezorganizovanost, ale s koncem roku se vše stabilizuje.

Vodnář (20. ledna – 17. února)

Leden bude pro Vodnáře divoký. Očekávat můžete napětí především s Býky a připravte se také na bláznivé romantické události. Od konce března pak Vodnáři začnou dlouhé období změny a transformace – do jejich znamení vstoupí Pluto a ovlivní je na celých 14 let. Půjde o změny velké, ale ne nutně nepříjemné.

Ryby (18. února – 19. března)

Kdo je Ryba, ten se může připravit na rok supersíly. Neptun, který vám vládne, je totiž až do roku 2026 ve vašem znamení, takže prosperujete a těšíte se skvělé intuici. S červencem sice můžete cítit oslabení, naštěstí vás ale už od března bude podporovat Saturn, což znamená řád a strukturu. Takže se se dočkáte jasné mysli.

Beran (20. března – 19. dubna)

Pro Berany máme skvělé zprávy. Od února se vám bude dařit a se vším, co vás potká, se popasujete se svým typickým elánem a energií. Druhou půlku roku doporučujeme strávit koncentrovaní na sebe. Bude to pro vás období osudu a budoucnosti. Až do roku 2026 jste také v období uzdravování – léčíte svá zranění, ať už na těle, nebo na duši.

Býk (20. dubna – 20. května)

Zvykněte si na divnost. Do roku 2026 jste pod vlivem Uranu, takže věci budou pořád trochu nenormální. Ale nezoufejte, v květnu pro vás začne etapa štěstí a dobrých vyhlídek. Od července do září pak počítejte s vyloženě bouřlivým obdobím vášně a touhy, které se s listopadem přehoupne do opětovného citového uklidnění.

Blíženci (21. května – 20. června)

Nadšení, síla a průbojnost, tahle energie vás, milí Blíženci, bude doprovázet do začátku března. Můžete se jí klidně nechat unášet. Rok 2023 pro vás bude tradičně turbulentní, ale na to jste už zvyklí a nerozhází vás to. Zejména v červnu zažijete obzvlášť výrazné období romantiky, energie a uzdravení. Vychutnejte si ho a nebojte se ho využít.

<Path> Jak se liší ideál mužské krásy v různých koutech světa? Vyberte si svého favorita mezi 12 HOT modely! A jako bonusZdroj:

Rak (21. června – 21. července)

Raci budou mít v letošním roce síly dost a dost. Tento rok nás čekají dvě zatmění měsíce, a jelikož na vás má tato oběžnice největší vliv, měli byste v květnu a říjnu zbystřit. Co ale přesně budou zatmění znamenat, záleží na vás. Na jaře budete vnímat vztek, možná jako potřebu něco změnit. A už květen na to může být vhodný – mohla by zajiskřit nová romantika nebo erotika.

Lev (22. července – 22. srpna)

Začátek roku nutí Lvy, aby se potýkali se svou temnou stránkou. Od konce května ale začne divočina – představte si divokou letní aféru, takovou, která bude znít sebeobjevením ještě dlouho po tom, co skončí. 20. dubna a 14. října vás čekají sluneční zatmění, takže počítejte s obdobím poznání sebe sama. Nezapomeňte, že i když vás dusí negativní emoce, vy stále dokážete zářit.

Panna (23. října – 22. září)

Jestli někdo bude mít skutečně intenzivní a divoký rok, pak jsou to právě Panny. Nahoru a dolů a taky do všech stran. Nebude vám u toho ovšem rozhodně chybět sebevědomí a bojovnost. Na začátku podzimu prozkoumáte každý kout svého stínu. Využijte toho a připravte se na bouři, která potom opět přijde.

Váhy (23. září – 22. října)

Od července do září čeká Váhy období nerozhodnosti. Nemusí vás to ale děsit, není kam spěchat. Ty důležité věci se budou dít na hlubší úrovni. Připravte se na cestu časem. Nebuďte překvapení, když najednou budete čelit minulosti. Přijměte ji, ať už jsou emoce, které v ní byly, jakékoliv. Jenom tak se zvládnete posunout vřed. Což chcete a v období od července na to bude vhodný čas.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři cítí změnu okamžitě, i když jim chvíli trvá, než si události sami zpracují. Na tři měsíce vás ovlivní Pluto a bude to divné. Ne trochu neobvyklé, ale regulérně divné. Mimořádně excentrická energie vás bude doprovázet od března do června, ale pak se vše vrátí k normálu a n konci roku přivítáte zase klid.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

I když jste přirozeně cestovatelé, v květnu zjistíte, že vás táhne domov. Klidně se usaďte a pečujte o sebe a své místo k životu. Stejně u toho budete pořád někam vyrážet. Konec listopadu a prosinec budou ve znamení smyslu a naplnění. Zejména v prosinci se nechte řídit svou intuicí a bude se vám dařit skvěle.

Zdroj: Them.us

Populární
články

Celý život se hnát kupředu a pak ani nemít čas na drobné radosti? To dnešní mladí lidé nechtějí
LIDÉ

Mileniálové odmítají žít jako „křečci v kole“. Jejich řešením nesmyslnosti tvrdé práce je „měkký život“, jenž se vrací k dávným hodnotám

Autor: Mirka Dobešová
Budou roušky opět „v kurzu“?
LIDÉ

Jak bude vypadat příští pandemie? Přijít může dřív, než si myslíme, varují vědci

Autor: Martin Lyko
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Učitelka mu nejen nepomohla situaci zvládnout, ještě přilila olej do ohně
LIDÉ

„Doufám, že jednou naše školství dojde do bodu, kdy učitelé budou umět pracovat s dětmi, jako jsem byl já. Mám trauma,“ říká mladík

Autor: Irena Piloušková
Zásnuby jsou sice romantická záležitost, na sociální sítě ale informace o vašem vztahu nepatří
STYL

Proč nepatří milostný status na sociální sítě aneb 8 věcí, které byste podle expertů neměli sdílet online

Autor: Martin Lyko
Udělat si sem tam nějaký rituál nebo meditaci ničemu neškodí, pozor byste si měli dát ale na to, když vás někdo přesvědčuje o vaší důležitosti pro celý svět
TĚLO & MYSL

Esoterika je jako droga. Při výjimečném použití vás nakopne, dlouhodobé „užívání“ vám ale může zničit život

Autor: Michal Černý
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Řada mužů trpí duševními problémy, ale z mnoha důvodů nevyhledá pomoc
LIDÉ

„Muži se bojí projevit slabost. Než jsem šel na terapii, 10 let jsem trpěl,“ popisuje Adam. Obával se i nálepky „cvoka“

Autor: Mirka Dobešová
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko

E-Shop