Víte, co vás letos čeká? My vám to prozradíme: Je tady LGBT+ horoskop 2023
News
Zdroj: Adobe Stock

Víte, co vás letos čeká? My vám to prozradíme: Je tady LGBT+ horoskop 2023

Hvězdy nelžou, to ví každý. Zatímco minulých 12 měsíců působilo jako už druhé opakování roku 2020, letos se konečně dočkáme změny. Nahlédli jsme do vaší budoucnosti, poradili se s astrálními tělesy a to nejdůležitější vám přinášíme na následujících řádcích.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
19. 1. 2023

Překoná letošní rok vaše očekávání? Nadcházející měsíce budou ve znamení změny a také úlevy. Tešte se na chvíle úspěchů, poznání i divoké vášně. A nezapomeňte žít v přítomnosti. Minulost už byla a budoucnost teprve bude. Užívejte si každý okamžik a žijte pro sebe. Co o roce 2023 říkají nebeská tělesa jsme zjistili od astroložky Jennifer.

<Path> Jak se liší ideál mužské krásy v různých koutech světa? Vyberte si svého favorita mezi 12 HOT modely! A jako bonusZdroj:

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové mají začátek roku trochu těžkopádnější, ale síla a energie se jim rychle vrátí. Na jaře byste se měli věnovat sami sobě – ustoupit od intelektuálního snění a zaměřit se na vlastní pocity. Bude to produktivní. Mezi létem a podzimem můžete očekávat dezorganizovanost, ale s koncem roku se vše stabilizuje.

Vodnář (20. ledna – 17. února)

Leden bude pro Vodnáře divoký. Očekávat můžete napětí především s Býky a připravte se také na bláznivé romantické události. Od konce března pak Vodnáři začnou dlouhé období změny a transformace – do jejich znamení vstoupí Pluto a ovlivní je na celých 14 let. Půjde o změny velké, ale ne nutně nepříjemné.

Ryby (18. února – 19. března)

Kdo je Ryba, ten se může připravit na rok supersíly. Neptun, který vám vládne, je totiž až do roku 2026 ve vašem znamení, takže prosperujete a těšíte se skvělé intuici. S červencem sice můžete cítit oslabení, naštěstí vás ale už od března bude podporovat Saturn, což znamená řád a strukturu. Takže se se dočkáte jasné mysli.

Beran (20. března – 19. dubna)

Pro Berany máme skvělé zprávy. Od února se vám bude dařit a se vším, co vás potká, se popasujete se svým typickým elánem a energií. Druhou půlku roku doporučujeme strávit koncentrovaní na sebe. Bude to pro vás období osudu a budoucnosti. Až do roku 2026 jste také v období uzdravování – léčíte svá zranění, ať už na těle, nebo na duši.

Býk (20. dubna – 20. května)

Zvykněte si na divnost. Do roku 2026 jste pod vlivem Uranu, takže věci budou pořád trochu nenormální. Ale nezoufejte, v květnu pro vás začne etapa štěstí a dobrých vyhlídek. Od července do září pak počítejte s vyloženě bouřlivým obdobím vášně a touhy, které se s listopadem přehoupne do opětovného citového uklidnění.

Blíženci (21. května – 20. června)

Nadšení, síla a průbojnost, tahle energie vás, milí Blíženci, bude doprovázet do začátku března. Můžete se jí klidně nechat unášet. Rok 2023 pro vás bude tradičně turbulentní, ale na to jste už zvyklí a nerozhází vás to. Zejména v červnu zažijete obzvlášť výrazné období romantiky, energie a uzdravení. Vychutnejte si ho a nebojte se ho využít.

<Path> Sexuální roboti na vzestupu! Nahradí jednou tyto hračky reálné partnery?Zdroj: Jan Witek, RealDoll

Rak (21. června – 21. července)

Raci budou mít v letošním roce síly dost a dost. Tento rok nás čekají dvě zatmění měsíce, a jelikož na vás má tato oběžnice největší vliv, měli byste v květnu a říjnu zbystřit. Co ale přesně budou zatmění znamenat, záleží na vás. Na jaře budete vnímat vztek, možná jako potřebu něco změnit. A už květen na to může být vhodný – mohla by zajiskřit nová romantika nebo erotika.

Lev (22. července – 22. srpna)

Začátek roku nutí Lvy, aby se potýkali se svou temnou stránkou. Od konce května ale začne divočina – představte si divokou letní aféru, takovou, která bude znít sebeobjevením ještě dlouho po tom, co skončí. 20. dubna a 14. října vás čekají sluneční zatmění, takže počítejte s obdobím poznání sebe sama. Nezapomeňte, že i když vás dusí negativní emoce, vy stále dokážete zářit.

Panna (23. října – 22. září)

Jestli někdo bude mít skutečně intenzivní a divoký rok, pak jsou to právě Panny. Nahoru a dolů a taky do všech stran. Nebude vám u toho ovšem rozhodně chybět sebevědomí a bojovnost. Na začátku podzimu prozkoumáte každý kout svého stínu. Využijte toho a připravte se na bouři, která potom opět přijde.

Váhy (23. září – 22. října)

Od července do září čeká Váhy období nerozhodnosti. Nemusí vás to ale děsit, není kam spěchat. Ty důležité věci se budou dít na hlubší úrovni. Připravte se na cestu časem. Nebuďte překvapení, když najednou budete čelit minulosti. Přijměte ji, ať už jsou emoce, které v ní byly, jakékoliv. Jenom tak se zvládnete posunout vřed. Což chcete a v období od července na to bude vhodný čas.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři cítí změnu okamžitě, i když jim chvíli trvá, než si události sami zpracují. Na tři měsíce vás ovlivní Pluto a bude to divné. Ne trochu neobvyklé, ale regulérně divné. Mimořádně excentrická energie vás bude doprovázet od března do června, ale pak se vše vrátí k normálu a n konci roku přivítáte zase klid.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

I když jste přirozeně cestovatelé, v květnu zjistíte, že vás táhne domov. Klidně se usaďte a pečujte o sebe a své místo k životu. Stejně u toho budete pořád někam vyrážet. Konec listopadu a prosinec budou ve znamení smyslu a naplnění. Zejména v prosinci se nechte řídit svou intuicí a bude se vám dařit skvěle.

Zdroj: Them.us

Populární
články

Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
The Ugly Duchess
AKTUALITY

Renesanční dílo „Ošklivá vévodkyně“ vůbec nezachycuje ženu. Odborníci míní, že na obraze visícím v Národní galerii je muž-transvestita

Autor: Mirka Dobešová
Dodnes trpí tím, že v krásných šatech prý stále vypadá jen jako chlap v sukni
LIDÉ

„Závidím všem ženám. Své kamarádky nenávidím,“ přiznává žena, která cítí, že ji na cestě za vysněným vzhledem limitují lékaři

Autor: Irena Piloušková
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce
Living 2023

Zámek v Osečanech Matěje Stropnického a Daniela Krejčíka se postupně proměňuje v netradiční bydlení. S LUI můžete nahlédnout dovnitř

Autor: Jan Witek Witek
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková

E-Shop