Sexuální pracovnice o pohlavních nemocech v sexbyznysu: muži si užijí nezávazný sex bez ochrany a nemocná je pak jejich partnerka
Rozhovor
Zdroj: iStock
<Path>

Sexuální pracovnice o pohlavních nemocech v sexbyznysu: muži si užijí nezávazný sex bez ochrany a nemocná je pak jejich partnerka

Proč vnímáme ženy ze sexbyznysu negativně? Často se nejedná o laciné dívky, které poskytují pouze sex. Kolikrát jsou z nich terapeutky a psycholožky, kterým se muži chtějí vypovídat. Takovou zkušenost má i Nina, která se živí právě jako sexuální pracovnice. „Kolikrát na sex ani nedojde a jen si popovídáme,“ dodává. O práci, mužích a pohlavních nemocech promluvila v rozhovoru právě pro nás.
Aneta Šimečková Aneta Šimečková Autor
13. 12. 2022

Nina neměla jednoduché dětství. Matka ji neměla ráda, otec ji zemřel a žila u svých prarodičů. Rozhodla se proto odejít z Moravy do Prahy a začala pracovat jako sexuální pracovnice. Po x letech v sexbyznysu má už mnoho zkušeností a je spíše pro muže terapeutkou a mluví s nimi o jejic vztazích, rodinách a dokonce je velice často musí ponaučovat o tom, že ochrana je zásadní věc. „Poté na to doplatí jejich manželky, které budou rizikové a nemocné. A to kvůli tomu, že si muži nedávají pozor,“ dodává k pohlavním nemocem, které jsou velké a důležité téma.

<Path> „Toxický vztah vás může zničit. Moje sebevědomí hodně utrpělo,“ vzpomíná na svůj poslední vztah třicetiletý HonzaZdroj: Honza, YouTube kanál Psych2Go, redakce

Jaký postoj mají lidé k tomuto povolání? Vnímá veřejnost sexuální pracovnice negativně?

Sexbyznys je práce jako každá jiná. Je smutné, že velká část společnosti vnímá ženy v sexbyznysu negativně (laciné, špinavé). Pokud se zde bavíme o sexuálních pracovnicích, nejedná se pouze o uspokojování mužů po fyzické stránce, ale naše role zahrnuje být také psycholožkami a terapeutkami. Muži chtějí otevřeně mluvit o věcech, o kterých z nějakého důvodu se svojí partnerkou nemohou. O fantaziích, touhách a tajných přáních nemluvě. V mnoha případech jsme to paradoxně právě my, kdo zachraňuje již rozpadající se vztah nebo manželství a v x případech k sexu ani nedojde.

A co pohlavní nemoci a ochrana?

Tohle je nejzásadnější a nejdůležitější otázka ze všech a děkuji za ni. Muži mají tendenci toto téma velmi zlehčovat. Je nutnost se chránit! Nechráníte jen sebe, ale i nás a v neposlední řadě ty, ke kterým se vracíte! Jednou pro vždy si toto uvědomte!

Je úsměvné, že velmi často v této oblasti vzděláváme samotné klienty. Že k orálnímu sexu je nutné používat kondom, protože nechráněným orálním sexem lze přenést kapavku, chlamydie, syfilis i do krku. Bohužel si to klienti vůbec neuvědomují, nebo to nechtějí řešit. Hraje tu velkou roli pohodlnost a aktuální rozkoš. Velmi častý je požadavek na líbání, lízaní a orální sex bez kondomu. Klienti s oblibou říkají, že jsou zdraví, ale kde mají jistotu, že jsou zdraví a jestli jsem zdravá já? Většina klientů jsou muži od rodin. Svou nedbalostí a pohodlností ohrožují  zdraví nejen svých partnerek! Muži jsou všeobecně bezpříznakoví, proto kolikrát nemají ani tušení, že mohou být např. přenašeči HPV, chlamydia apod. Že jen proto, že odmítal kondom nemůže partnerka otěhotnět apod. Problém řeší, až když nastane změna na jejich penisu -zarudlý žalud, výrůstky, pálení močové trubice aj., ale to už je pozdě. Je nutné si uvědomit, že si kupují sexuální službu a ne člověka, a proto by měli respektovat jasně daná pravidla!

Vlastně z tohoto důvodu nechci trvalý vztah, když vidím, jak nezodpovědně muži k ženám a rodinám přistupují! Čest všem zodpovědným výjimkám!

Co byste doporučila mužům, pokud zatouží po někom jiném než po své ženě?

Vybírejte hlavně svědomitě a nenechte se zlákat krásnou tvářičkou a sexy tělem. Věnujte maximální pozornost svému pocitu, nabízeným službám a hlavně mějte na paměti jedno pravidlo! Pokud dívka poskytuje kompletní servis - líbání, lízání, orál bez ochrany, výstřik do úst... zákonitě tuto službu poskytuje všem bez rozdílu nebo za nějaký poplatek. A opravdu vám stojí 300-1000 Kč za to si ohrozit zdraví, vztah, rodinu, svou budoucnost? Nemyslím si!

Bojíte se na veřejnosti říct, co děláte za povolání?

Ne, jednám narovinu. Ale nemůžete to vykládat kdekomu na potkání. Tyto informace dávkuji  pomalu. Tímhle se totiž nechlubíte jako nově získaným postem - generální ředitel. Mí nejbližší vědí, že se aktuálně živím jako společnice.

Výhody a nevýhody této práce?

Výhodou jsou samozřejmě rychle vydělané peníze, časová flexibilita, spousta volného času, poznávání nových míst - restaurace, penziony, hotely, města, státy.  Nevýhodou je nejistota, zda vyděláte vůbec na to nejnutnější. Jeden příklad za všechny. Během prvního lockdownu jsem tři měsíce nepracovala, striktně jsem dodržovala podmínky stanovené vládou. Naštěstí jsem měla našetřené peníze, takže se mě žádná krize “nedotkla”.

Jak vás muži oslovují?

Hodně se to liší, záleží, na kterém webu na mě muži narazí. Každý web má jinou úroveň a tomu odpovídají i uživatelé. Například Amatéři, jsou v 90 % jen pisálci, kteří si chtějí vypisovat, smlouvat ceny + servis. Ale abych jim nekřivdila, jsou tam i tací, kteří dokážou dle instrukcí v profilu zavolat a domluvit si se mnou schůzku. Další web, na kterém jsem aktuálně k dispozici se jmenuje Společnice, jedná se o placenou platformu, kde jsou registrovaní gentlemani, kteří mají zájem primárně o doprovod do společnosti, na večeři, do wellness, na hotel, na služební cestu a v neposlední řadě na dovolenou. Úroveň oproti amaterům absolutně nesrovnatelná. Další a asi největší web, který nabízí všechny společnice světa, včetně profesionálních agentur se jmenuje Eurogirlsescort. Tento web hojně využívají muži, kteří cestují po celém světě. Dnes si totiž můžete dívku objednat stejně rychle, jako když si objednáváte KFC. Tak jednoduché to je.

Je něco co byste nikdy neudělala o co by vás muž požádal?

Slovíčko NIKDY nerada používám, protože v životě nastanou situace, které nijak ničím neovlivníte a své nikdy následně přehodnotíte nebo vezmete úplně zpět. Určitě mi rozumíte.

Tím, že jsem přirozeně dominantní, tak mám problém se submisivní rolí. S cizím člověkem je toto navíc obrovský risk. Nevíte, co je zač, zda měl nějaké trauma, zda s vámi není jen za účelem vám ublížit, takže abych odpověděla, v mém případě žádné nezletilé, zvířata, elektrošoky, propichování jehlami, řezaní, výprasky, klece, lavice, ponižování.

Ono toto je totiž kompenzace „podpantofláctví“ nebo nízkého sebevědomí, proto má klient nutkavou potřebu ženu trestat a ponižovat, a to není nic pro mě. Protože já jsem sama o sobě hrdá ženská, takže toto nevyhledávám a schůzky tohoto typu zavrhuji a odmítám.

Stalo se vám někdy, že jste řekla nikdy a nakonec jste to pak udělala?

Jak jsem zmínila v předešlé odpovědi... já veškerá svá vyřčená NIKDY vždy naplnila. NIKDY se nebudu živit tělem, NIKDY nebudu brát drogy, NIKDY nezůstanu s mužem, který mě bije... takže opravdu, nikdy neříkejte nikdy (smích).

...ale pokud myslíte v oblasti praktik, tak jsem otevřená defacto všemu mimo submisivity viz výše.

Nikdy dřív by mě nenapadlo, že zrovna já budu poskytovat klientům pánský anál a ještě se na něj budu těšit.

Těšit?

Samozřejmě, mám zaplacený čas, během kterého si klienta vychutnávám, mučím, trýzním v rámci jeho maximálního vzrušení a rozkoše a to mě baví. Posouvat každou schůzku jeho i své hranice. Protože ne všechno můžete zkoušet se svým partnerem, když není těmto praktikám nakloněn. Díky klientům, kteří mají nezvyklé požadavky se vlastně učím nové věci a posouvám se dál. Je nutné se vzdělávat v každém oboru a sexbyznys není výjimkou.

 Vy máte partnera?

Smích, to bylo myšleno obrazně. Jsem single.

Co po vás chtějí muži nejčastěji?

Často si se mnou muži jen povídají, aby si vyčistili hlavu, protože sdělovat problémy, obavy nestranné osobě je mnohem jednoduší, než se bavit s partnerkou nebo kamarádem. Kolikrát nedojde ani na sex.

Hledají to, co se jim jinde (doma) nedostává. Dnešní doba je totiž  šíleně hektická a lidé na sebe mají minimum času. Partneři se vesměs doma jen potkávají. Neříkám, že je to pravidlo. 

Od různých praktik, ke kterým nejsou z nějakého důvodu jejich polovičky svolné - foot fetish, footjob, trampling, pánský anál, piss, ballbusting... těch praktik je nespočet. Jednoduše, chtějí být na chvíli sami sebou.

Dám příklad, který je velmi častý. Hodně mužů vzrušuje foot fetish, footjob - chodidla, nohy, silonky, vysoké podpatky. Ti, kteří měli odvahu se doma přiznat, se bohužel nesetkali s pochopením a ještě byli označeni za úchyláky a perverzáky.

V tomto ohledu by se měly nad sebou zamyslet ženy. Neříkám, že mají jít na sílu proti něčemu, co jim není příjemné, ale ať hledají společnými silami kompromis, který bude příjemný oběma. Vykomunikovat to mezi sebou. Pokud ženě třeba vadí zmíněné líbání chodidel, jednoduše ať si oblékne do postele silonky nebo podvazky, aby partnera potěšila. Odměnou ji bude výraz absolutní spokojenosti a blaženosti, který doposud neviděla (smích).

Jsou i takoví, kteří si povídat nechtějí?

Samozřejmě, že jsou a jsou to muži, kteří řeší čistě fyzickou potřebu. Nechtějí si povídat, nemají zájem o bližší seznámení, jsem v ten moment jen objektem touhy. Nic víc. A to je v pořádku. Ne každý vyhledává společnici jako takovou.

Mají doma přítelkyně? Rodiny?

Ve vetšině případů ano. Kolikrát vedou letité šťastné životy, jen si je potřebují občas zpestřit nebo se zbavit nahromaděného stresu z práce.

Bije se to ve vás někdy?

Samozřejmě, že ano. Žiju defacto dva životy, proto na některé věci nemám vyhraněný názor, ale je závislý na dané situaci.

Jaké negativní zážitky vás kdy potkaly?

Asi nejhorší zážitky jsou z doby, kdy jsem pracovala v night clubu, kde se svého času platilo tzv. výpalné mafii za ochranu. Kdykoliv tito muži přišli, měla jsem strach. Byli zfetovaný, násilnický a měli zbraně. Zmlátit holku do krve pro vlastní zábavu pro ně nebyl žádný problém. Ale to je jiná story. Pokud neměl šéf peníze na výpalné, vybrali si holky, které znásilňovali bez kondomu. Nezapomenu, že většina z nich měli pod kůží penisu několik kuliček. 

Další klient, ve mě schválně nechal naplněný kondom. Celá schůzka probíhala v klidu, kvalitní rum, svižný dialog o firmě, rodině a sex. Překvapilo mě, že nechce jinou polohu než jen zezadu. Což znamenalo jen jedno, že se na mě nechce dívat, chce cítit nadvládu, tudíž si něco kompenzuje nebo mě za něco trestá. Po sexu jsem chtěla vyhodit kondom, ale klient mi řekl, že kondom sám vyhodil. Po příchodu domů jsem se osprchovala, dělala jsem si výplach a najednou jsem vytáhla kondom. Sevřel se mi žaludek, protože jsem si uvědomila, že ho ve mě nechal schválně! Ráno jsem si šla pro jistotu koupit potratovou tabletku. Tři měsíce jsem žila v nejistotě a čekala na výsledky testů, na které pravidelně docházím. Naštěstí dopadly dobře. Klienta jsem zablokovala.

Negativnách zkušeností je spousta, ale mozek je úžasný v tom, že ty zlé a negativní věci ukládá někam hodně hluboko, že si na ně kolikrát nevzpomenete, protože prostě váš mozek nechce.

Kdo je profesionálka?                            

Každý to vnímá jinak. Muži vnímají jako profesionálku ženu, která se živí výhradně sexem a za den má několik klientů (night club, privat).

Já jakožto profesionálku na top úrovni vnímám společnici, která nabízí společnost po celém světě, je zastoupená agenturou, mluví několika cizími jazyky, je zcestovalá, má všeobecný přehled nejen v základních ale i odborných tématech, rozumí módě, zná a vlastní módní kousky světově známých značek atd. Takové dívky nebo ženy si ale nemůže dovolit každý.

V tomto směru už mi ujel vlak, ale moc těmto dívkám přeju, aby si díky této práci mohly plnit své sny.

Já nejsem ani jednou ze zmíněných profesionálek, ale taky nejsem úplný začátečník amatér.

Jaké ženy, typy žen muži vyhledávají?       

To se dost různí, protože to hodně závisí na tom, jak funguje nebo nefunguje jejich dosavadní vztah (bezproblémový, krize, po rozchodu, single).

Jsou muži, kteří hledají dívku/ženu vizuálně podobnou aktuální partnerce, jiní hledají protipól blond - brunetka, štíhlá - silnější, submisivní - dominantní, oholená - neoholená atd.

Otázkou je, jestli chtějí mít "vanilkový sex" jako doma nebo chtějí ženu "potrestat", což jsou ti, kteří jsou na svou ženu/partnerku naštvaní a potřebují to ventilovat.

Pak jsou tady muži, kteří vybírají na základě nabídky/poptávky tj. něco nového neobvyklého, nestandardního. V oblasti sexu se praktiky rozšiřují, takže nabídka je opravdu pestrá. Záleží, co je láká a co chtějí vyzkoušet.

Pak je to o egu a sebevědomí daného muže. Jsou starší muži, kteří vyhledávají dívky 18 - 25 let, a to mě jako matku svým způsobem děsí, když si uvědomím, že kolikrát mají doma dceru ve stejných letech. Přijde mi to nechutné a zvrácené! O těchto mužích si myslím, že prostě jen nemají koule na ženskou se svou hlavou, že potřebují přesně takové ty obdivné a přitakávací pohledy jednodušších žen (úsměv).

Nakonec jsou tady muži, kteří si hledají ženy +-10 let jejich věku, protože chtějí nekonfliktní schůzku plnou pohody. S takovými muži trávím většinu svého času - muži, kteří rádi rozjímají a filozofují nad sklenkou dobrého pití, vedou smysluplný dialog, respektují mě včetně mých podmínek. Mám jejich maximální pozornost, nikam nespěchají, hýčkají a opečovávají si mě a tyto schůzky si náramně užívám. Protože mimo sexbyznys poznat takhle pozorné muže, je nadlidský výkon! Tímto děkuji všem gentlemanům, kteří mi dodali pocit, že jsem.

<Path> Sledování erotických filmů ve virtuální realitě vstupuje do nové dimenze, a to s "virtuálními zápachy"Zdroj: CamSoda

Jak dlouho jste v sexbyznysu a chcete v něm setrvat?

Všeho všudy jsem v sexbysnysu 5 let, ale ne soustavně.

Neblázněte! Nechci! Mám v  hlavě projekt, který bych chtěla zrealizovat, ale stojí nemalé peníze. A s frekvencí 2 - 5 klientů za měsíc nevyděláte zbytečných 100 tisíc, které si uložíte na stranu. Mám jen existenční náklady 40tis.Kč/měsíčně. Nemůžu si koupit ani nový telefon (smích). Nepatřím k těm, které se topí každý měsíc v penězích a chodí utrácet do Pařížské. Je to asi neuvěřitelné, ale i tohle je sexbyznys a je potřeba si uvědomit, že statisíce měsíčně vydělavají opravdu jen profesionálky.

Zdroj: Nina, iStock, redakce

Populární
články

Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
The Ugly Duchess
AKTUALITY

Renesanční dílo „Ošklivá vévodkyně“ vůbec nezachycuje ženu. Odborníci míní, že na obraze visícím v Národní galerii je muž-transvestita

Autor: Mirka Dobešová
Dodnes trpí tím, že v krásných šatech prý stále vypadá jen jako chlap v sukni
LIDÉ

„Závidím všem ženám. Své kamarádky nenávidím,“ přiznává žena, která cítí, že ji na cestě za vysněným vzhledem limitují lékaři

Autor: Irena Piloušková
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Living 2023

Zámek v Osečanech Matěje Stropnického a Daniela Krejčíka se postupně proměňuje v netradiční bydlení. S LUI můžete nahlédnout dovnitř

Autor: Jan Witek Witek
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková

E-Shop