Nejkrásnější dárek pod stromeček?  Vzpomínky, které udělají radost každý den! Inspirujte se našimi tipy, jak darovat lásku
Straight friendly
Zdroj: CEWE, se svolením

Nejkrásnější dárek pod stromeček? Vzpomínky, které udělají radost každý den! Inspirujte se našimi tipy, jak darovat lásku

Vánoce jsou skoro tady – už ani ne měsíc a vypukne ten nejkouzelnější den v roce. Ať už nám příroda nadělí zasněžené ráno, jasnou oblohu přes odpoledne a večerní klid pro nejbližší, anebo se rozhodne spustit plískanici, na tom stejně vůbec nezáleží. Ty nejkrásnější vánoční chvíle si totiž děláme sami: S těmi, které milujeme a kteří nám dodávají pocit přijetí, bezpečí a klidu. Také přemýšlíte, čím tyto drahé obdarovat? Zkuste se inspirovat u nás. Máme pro vás několik tipů, jak připomenout těm, na kterých nejvíc záleží, že na ně myslíte.
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
1. 12. 2022

Tři sta šedesát pět dní do dalších Vánoc

Jakmile se rozdají dárky, je čas rozjímat. Jaký asi bude další rok? Co nás čeká a co přijde nového? Co vše si uchováme tak, jak je to nyní a co bude potřeba změnit?

Pokud máte pocit, že je tu něco důležitého, co by se měnit nemělo, dejte to najevo. Je-li tímto důležitým bodem vašeho života právě láska k partnerovi, řekněte mu to. A nejen jednou! Abyste si byli jisti, že se k vašemu milovanému dostane trocha lásky každý den – i když vás třeba bude dělit pracovní cesta, rodinná krize, výlet nebo třeba karanténa, darujte mu už letos k Vánocům dar, který využije každý den!

Chippendales: Jak se ze sexy zábavy jen pro gaye stala ženská kratochvíle a proč ani nový seriál nenechává stát gaye stranou?30. 1. 2023

Sežeňte si větší hezkou sklenici s víčkem, zdobenou dózu nebo pěknou krabičku – kreativitě se meze nekladou. A taky papír, nůžky a tužku. A začněte pracovat na tom, aby váš protějšek věděl, co pro vás znamená.

Nastříhejte si 365 malých papírků a na každý napište důvod, proč svého partnera milujete, nač rádi vzpomínáte, co na něm máte rádi. Všechny tyto maličké vzkazy pak nasypejte do vámi zvolené nádoby. Pak už stačí jen napsat k dárku návod – totiž že každý den po probuzení je tu pro vašeho milého či milou šance vytáhnout si jeden papírek, který jemu či jí zvedne náladu na celý den. Věřte, že tím určitě zabodujete!

Do nového roku společně!

Víte, že pokud někomu dáte k Vánocům kalendář s vašimi fotografiemi, dáváte mu tím současně najevo, že s ním jednoduše počítáte a chcete i další rok strávit po jeho boku?

Pokud máte rádi symboliku, pak je CEWE kalendář přesně to pravé pro vás a vašeho drahého. Zamyslete se – jaké jaro by vás společně mohlo čekat? Co zažijete v létě? A bude na podzim dost hezky, abyste si mohli užít poslední sluníčko? Příští zimu se možná opět podíváte na hory a během celého roku budete rádi vzpomínat na to, co bylo letos. Co už jste si zažili.

Každý den si připomínat zažité a těšit se z nového, to můžete například díky malým stolním kalendářům, které jsou ideální na pracovní stůl, ledničku, nebo třeba do práce jako malý talisman, že na sebe nezapomínáte ani když musíte být každý jinde. Každou zeď ozdobí kalendář nástěnný, který může fungovat nejen jako připomínka měsíce a dne, ale i jako rodinné foto na zdi. Pro ty, kdo si rádi kroužkují důležitá data, pak určitě zvolte kalendář plánovací a pro estéty je tu i veze s vkusnou dřevěnou lištou.

Krabička podpory

Říká se, že nejvíc bolí, když trpí naši milovaní. Pomoct jim chceme v každé těžké chvíli, a tak není od věci jim dát najevo, že pokud se něco v příštím roce pokazí, nebudou na to sami. Mají totiž vás a taky krabičku plnou podpory, která jim kromě jiného vykouzlí i úsměv na tváři.

Jak takovou krabičku vyrobit?

Rozměr zvolte až podle výsledné potřeby. Začnete tím, že si promyslíte, co těžkého by mohlo vašeho drahého v příštím roce čekat. Náročný úkol v práci? Další hádka se šéfem? Možná smutek při řešení zdravotních patálií domácího mazlíčka. Ale třeba to bude i něco méně náročného, jako obyčejné každodenní starosti: pláč po dojemném konci filmu, stresující „povinná“ návštěva u příbuzných nebo dostaveníčko u zubaře. Na každou z těchto situací vytvořte samostatnou „záchranu“. Například:

Víte, že vašeho muže bude ubíjet výlet k pratetě, který máte naplánovaný na květen a už teď tušíte, že si ukouše nehty nudou? Co mu pořídit staré dobré Tamagotchi za pár korun a uložit jej do obálky s nápisem: „Na nudu u tety“? Uvidíte, že se i z těch nejnáročnějších událostí roku stanou láskyplné situace, na které budete vzpomínat jako na něco, co jste spolu zvládli!

Pustina, porno, pistole. A napínák jako prase: 4. díl The Last of Us (Poslední z nás) potěšil zkázou i dějovým zvratem7. 2. 2023

Kniha vzpomínek

Také jste jako malí rádi s rodiči a prarodiči procházeli stará rodinná alba? Inspirujte se a převeďte tento krásný zvyk i do současných vztahů, a navíc moderněji! Vytvořte pro svého blízkého krásnou fotoknihu. Co takhle téma „Náš rok 2022“ v deskách s vašimi tvářemi na svátečním balení? Tento dárek není radost na pár chvil, ale důkaz vaší společné cesty, kterou jednou budete obdivovat s vědoucím úsměvem na rtech, že jste zažili opravdu krásné chvíle a ty těžké jste překonali společně. Listovat fotoknihou je jako vytvořit vlastní knihu jedinečnému příběhu, který prožíváte.

Vyberte si takovou, která bude přesně odpovídat jak vašim požadavkům na počet stran, tak na rozměry nebo typ papíru. Takový dárek vydrží vám i vašemu vztahu opravdu dlouho a radost bude dělat i za mnoho a mnoho let. A to nejen díky lásce, která vás pojí, ale i díky odolným deskám, které vaše vzpomínky ochrání.

Svou fotoknihu CEWE si můžete vytvořit zde. Jistě tím potěšíte jak partnera či partnerku, tak například maminku, babičku, nejlepšího kamaráda nebo opravdu suprovou kolegyni z práce, která vám je každodenní oporou. Láska totiž nezná hranic a ti, kdo nám dělají dny krásnější, je potřeba si hýčkat stejně jako pocity, které díky nim v srdci máme.

Zdroj: CEWE, IG: @cewe.cz, cewe.cz, redakce

Populární
články

Více jak 11 let spolu - a v posledních letech bez sexu? Proč ne?
LIDÉ

„Můj vztah s partnerem je homo verze manželství po 30 letech,“ popisuje gay, který s přítelem nemá vůbec sex. Jak jejich soužití funguje?

Autor: Mirka Dobešová
Na velikosti vždy záleží
HOT!

Na velikosti (penisu) vždy záleží. Ale komu víc – hetero mužům, ženám, nebo gayům? A proč je v případě gayů špatně „malý“, ale i „velký“?

Autor: Mirka Dobešová
To, že je vaše váha ok, neznamená, že tomu odpovídá i váš metabolismus
WELLBEING

Štíhlí tlouštíci – na první pohled neviditelný problém, který postihuje stále více lidí. Proč být "skinny fat" není žádná výhra?

Autor: Mirka Dobešová
Mladý František Bloudek
HOT!

„V Praze jsem chodíval do veřejných lázní, kde se ale scházeli především ženatí muži, kterým šlo jen o sex.“ Jak se žilo gayům za socialismu? Vypovídá dnes 74letý František

Autor: Jakub Starý
Miss Petty je první česká drag queen, která drag spojila s vlastní hudební produkcí
AKTUALITY

Česká drag queen vedle Sama Smithe. „Ten song je vzkaz pro mé dětské já,“ říká Miss Petty o písničce, která se dostala do nového playlistu Spotify

Autor: Martin Lyko
Prezident má vetovací právo, proto bude rozhodovat o tom, jaké zákony týkající se LGBT+ lidí budou nakonec v ČR platit
LIDÉ

Pavel vs. Babiš a LGBT+ práva: Co si myslí o adopci dětí gay/les páry, manželství pro všechny a 50 pohlavích?

Autor: Martin Lyko
Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období
LIDÉ

Gay na moravské vesnici? „Takovou reakci sousedů jsme opravdu nečekali,“ shrnula maminka dospívajícího syna těžké rodinné období

Autor: Irena Piloušková
Lékař a expert ze společnosti ViiV Healthcare Andrew Clark se na léčbu HIV zaměřuje již od 80. let minulého století.
WELLBEING

„Léčba HIV prošla velkým pokrokem. Oblastí, v níž se zatím nepodařilo pro lidi s HIV moc udělat, je stigmatizace,“ říká Andrew Clark z ViiV Healthcare

Autor: Redakce
Soutěžící Vašek
AKTUALITY

V Survivoru zasahoval lékař i zlomyslnost osudu a soutěž má první oběť. Na ostrov ale dorazily i nové (sexy) tváře a intriky se rozjíždějí naplno

Autor: Martin Lyko
Zničená budoucnost: Muž přišel o snoubenku kvůli své minulosti
LIDÉ

Zničená budoucnost: Muž přišel o snoubenku kvůli své minulosti. Na střední škole zažil více než mnoho lidí za celý život

Autor: Irena Piloušková

E-Shop