Jak by se vám líbilo dostávat 100 000 Kč měsíčně po dobu 20 let? Pro sázejícího z Olomouckého kraje je to realita

Život podle vlastních snů a představ, naplněný zážitky, cestováním, radostí a bez nutnosti řešit rutinní povinnosti. Tak si můžeme představit budoucnost, která čeká na aktuálního výherce v loterii Extra Renta. V prvním březnovém losování se totiž sázejícímu z Olomouckého kraje podařilo trefit všech 7 čísel a raduje se tak z měsíčního příjmu 100 000 Kč, a to na dlouhých 20 let!

Sto tisíc rozhodně není malá částka a za takový balík si výherce může každý měsíc splnit i ta nejtajnější přání. Velmi příjemný je sám o sobě i pocit finanční jistoty, který je zvlášť v dnešní době rozhodně zapotřebí.

Hlavní výhru Extra Renty získal šťastlivec z okolí Olomouce, který si vsadil čtyři sloupečky náhodných čísel. Jeho investice ve výši 100 Kč se tak mnohonásobně zhodnotila a čerstvý rentiér se nyní může těšit, že mu na účtu každý měsíc až do roku 2042 přistane vždy 100 000 Kč.

„Žere“ vás zlost či zášť? Raději se pokuste o odpuštění, zajistí vám nejen lepší pocit, ale dokonce i zdraví24. 10. 2022

Losuje se každé pondělí

Extra Renta je podobně jako Sportka nebo Eurojackpot založena na principu číselné loterie, kde se volí 7 čísel z 33. Výhru můžete získat už za 3 uhodnutá čísla. Cena sloupečku je 25 Kč, sázenka obsahuje 4 sloupečky. Losování probíhá jednou týdně, vždy v pondělí ve 20.00. Další informace získáte zde. Svou sázenku můžete podat na prodejních místech Sazky, ale také jednoduše online na tomto odkazu.

20 let finanční nezávislosti

Zájem o výhru v podobě měsíčních výplat Čechy velmi baví už delší dobu. Mezi jedny z nejoblíbenějších losů patří například ty z rodiny Rentiér, které nabízejí měsíční renty v různých hodnotách po dobu 5 let. Extra Renta však tento model posouvá ještě dál a výrazně prodlužuje období, po které výherci měsíční platby dostávají. Hlavní výhra poskytne celých 20 let finanční nezávislosti.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: Sazka