Potřebujete all-in-one služby svatební koordinátorky? Obraťte se na agenturu Svatba IN!

13.02. - LGBT svatby

Svatba je sice nejkrásnější den vašeho života, ale váže se k ní mnoho starostí. Dnes už ale máte možnost na někoho je delegovat a užívat si svůj šťastný den nerušeně. Jak to vypadá, když si objednáte svatbu na klíč, nám vysvětlili v agentuře Svatba IN. Ta začínala před sedmnácti lety jako skromný salon v Kutné Hoře. Postupně se však vypracovala na jednu z nejkomplexnějších firem v této oblasti v České republice.

18. 02. 2018Kdo vystoupí na královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle? Bude to Sam Smith nebo Ed Sheeran?

Správná svatební koordinátorka vám doporučí například spolehlivé dodavatele, kteří zajistí kvalitní oděv, výzdobu i catering. Pomůže vám také s ubytováním hostů a se svatebními dary, ale její velká chvíle nastává také v den samotného obřadu. Svatba IN zkontroluje, zda jsou všichni a všechno na svém místě a vše funguje, jak má. Myslí i na naprosté detaily jako například na to, aby družičky neměly nakřivo šaty! Agentura si ale zakládá především na tom, že koordinátorka je tu pro vás, a proto to musí být kromě výborné manažerky hlavně příjemná osoba.

16. 02. 2018ROZHOVOR: Tatérka Iva Škrbelová: "Tetování jsou vaše vzpomínky zamknuté na kůži, ne obrázky z Pinterestu!"

Svatba IN má však jednu naprosto unikátní odnož: Školu svatebních koordinátorek. Není nic lepšího, než když se s vámi úspěšný podnikatel podělí o svoje know-how, že. Majitelka agentury Katka Srbová prostřednictím školy nabízí klasické semináře, ale je možné studovat i dálkově - od toho je kompletní onlinový kurz. Věříme, že i za pomoci agentury Svatba IN "svatba nezevšední a uchová si tu nádhernou atmosféru plnou lásky a štěstí," jak Katka píše na svých stránkách.

Johnny G. Midgey

Autor

Johnny G. Midgey

Pouliční umělec, záchranář, lingvista a pilot F1 samouk. Chvíli nejlepší kluk na světě a chvíli holka k zulíbání. Milovník koček, Brouků a masa na grilu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím