LUI VÝBĚR: Bez čeho se v redakci rozhodně neobejdeme?

04.01. - Lajfstajl

Naše redakce je zvláštní skupina lidí s rozdílným přístupem snad ke všemu. A je to pravděpodobně vidět i na našich oblíbených věcech tohoto měsíce. Zatímco jeden upíjí růžovou limonádu, další chodí v tričku se lvem nebo si nabíjí telefon tučňákem. To je v závěru ale dobře, protože vznikne zajímavý kontrast a všechno, jen ne jednotvárnost. 

16. 10. 2017TREND: Reklamy už nejsou jako dřív! Módní firma svlékla MUŽE pro kampaň na dámské oděvy. Zvrátí reklamní byznys, nebo vlastně nedělá nic nového?

Rozhodně nejoblíbenější věcí jsou ale marcipánové bábovičky pleněné tvarohovým krémem v restauraci Il Mulino a sushi s wagyu hovězím v restaurantu KOBE. Ty si přidejte na bucket list. 

Co se čtení týče, moc nevěříme na literaturu, která mění životy, ale pokud si chcete udělat v tom svém pořádek, zkuste knihy od Marie Kondo. Tato japonská autorka patří k mistrům organizace a dokáže naučit uklízení i největší bordeláře. 

Foto: LUI

 

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím