5 tipů co si vzít na Pride

16.08. - Kultura

 

KostHead

Už zítra nás čeká největší gay událost roku, na kterou se většina z nás těší, průvod Prague Pride 2013. Pojďme všem sympatizantům i odpůrcům ukázat svou rozmanitost a radost ze života. A už jste přemýšleli, co si vzít do průvodu na sebe? Přinášíme vám několik nejšílenějších kostýmů z gay prides po celém světě pro inspiraci.

 

 

1. Já, mé druhé já a i ta další…

Kost1

Cítíte se někdy víc jako muž a někdy naopak víc jako žena? Vezměte do průvodu obě své já, jako tento mladík ze Sydney’s Mardi Gras LGBT Pride Parade. Tento kostým je celý o rovnosti a vyváženosti, obě části jsou vyváženě perfektní a převlek rozhodně zaujme. Nebojte se ukázat, co je ve vás.

2. Ďábel nosí…

Kost2

Nejen Pradu. Módy milovní chlapci z Los Angeles se převlékli za kabelky svých nejoblíbenějších značek. Je libo kabelku Speedy od Louise Vuittona, Chanel 2.55 nebo ikonickou Birkin bag od Hermese? Stačí si mezi chlapci jen vybrat a máte doslova dva v jednom. Praktický doplněk a partnera k tomu.

Více: Proč ne/jít na Prague Pride?

3. Motýli v břiše, na hlavě, všude…

Kost3

Účastník, nebo účastnice, pride v Buenos Aires chtěl nejspíš vyjádřit, jak moc je zamilovaný a že motýly cítí nejen v břiše. Tímto doslova Haute Couture modelem přitáhnete pozornost celého průvodu a nepochybně zlepšíte už tak dobrou náladu.

4. Nebuď jen princezna, buď…

Kost4

Princeznou je občas snad každý z nás, ale královnou jsme jen při zvláštních událostech. Pokud tedy nejde o královny dramatu, těmi jsme téměř denně. Tato dáma není skutečná britská královna, která se rozhodla pozdravit své teplé poddané, ale neobyčejný účastník Londýnské Pride, jenž chtěl aspoň na den vládnout světu.

5. Neschovávej se za převlek…

Kost5

Vadí vám, že si vaše okolí neustále na něco hraje, skrývá se v převlecích? Tak si na pride neberte žádný kostým, odhoďte masky a předveďte se, jací skutečně jste od hlavy až k patě. Snad jen intimní partie si zakryjte po vzoru těchto chlapců spodním prádlem v duhových barvách. A jste li navíc hrdým vlastníkem vypracované postavy, věřte, že lidé v průvodu to určitě ocení.

 

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím