10 nejdivnějších označení pro penis

01.07. - Kultura

PenHead

Každý z nás ho má a každý mu nějak říká. Kamarád, který s námi tráví celý život a prožívá veškeré sexuální úspěchy i propady. Řeč není samozřejmě o ničem jiném, než o penisu, jehož přezdívek je nepočítaně. Odvozují se od tvaru, funkce, velikosti a někdy i od jmen vlastníků. Seznamte se s deseti nejšílenějšími pojmenováními pánské chlouby.

1. Princezna Sofie
Toto vskutku královské pojmenování má původ ve filmu „Jak ztratit kluka v 10 dnech“, kde tak byl označen penis amerického krasavce Matthewa McConaugheyho. Nedá se říci, že by šlo vyloženě o mužné pojmenování, takže pokud trváte na „royal“ jménu, zkuste třeba Krále Richarda.

2. Lízátko
I když je původ sladké přezdívky zcela evidentní a nedá se vyloučit, že má penis k lízátku nejen při postelových aktivitách blízko. Do kategorie zvláštních označení patří asi veškeré výrazy odvozené od tvaru potravin. Mrkvička, banán, párek a rohlík – jídlo do trenek a do postele prostě nepatří.

Více: Jaký typ penisu máte vy?

3. Vilém Dobyvatel
Úspěšní a mocní muži, kterých se bál celý svět, protože dostali každého. Někteří z nás v kalhotách skutečně ukrývají Alexandra Velikého, Viléma Dobyvatele nebo Ivana Hrozného. Jak asi svým zbraním říkali sami slavní vojevůdci?

4. Big Ben
Světoznámá dominanta, jejíž špička svítí zeleně ve dny, kdy zasedá parlament. Takže nástroj s tímto označením už každý viděl? A co znamená ta zelená barva?

Pen1

5. Cipísek
Vážně někdo chce říkat své chloubě jménem, které patří roztomile nemotorné postavičce z chudých poměrů žijící v houští?

6. Napoleon
Komplex z malého vzrůstu a přehnané ambice. Co víc je třeba dodat?

Více: TOP 6 nejčastějších mýtů o gayích

7. Rozparovač
Ideální pojmenování, pokud chcete nalákat masochistu a milovníka adrenalinových sportů. Nezapomeňte ale, že i když Jack Rozparovač brutálně zabíjel, nikdo ho vlastně nikdy neviděl.

8. Drobeček
Vlastníci Drobečků, Malíčků nebo Lulánků patří buď mezi skutečně infantilní majitele penisů, nebo jejich sebevědomí nedosahuje moc vysoko.

Pen2

9. Žížalka
Sice toto označení tvrdí, že se rádi zavrtáte, ale s měkkým a hubeňoučkým nástrojem rozhodně nikoho neoslníte.

10. Torpédo
Zní sice nebezpečně, ale uvědomte si, že napáchá jenom škody.

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím