The Face of LUI: Saša Obrenović

26.06. - Kultura

SasaHead

Saša Obrenović pochází z Chorvatska, kde se narodil v roce 1981 ve znamení Berana. Svou kariéru modela odstartoval před sedmi lety. „Seděl jsem v kadeřnictví a četl si módní magazín, když se mě má kadeřnice zeptala, proč nepředvádím,“ popisuje Saša prvotní impuls, který ho dovedl k modelingu. „A tak jsem díky Visnje začal s modelingem,“ směje se Obrenović.

Po castingu v jedné z chorvatských modelingových agentur se Saša objevoval na chorvatských i mezinárodních přehlídkách, fotil kampaně a představil se i v několika seriálech. „Také jsem se přihlásil do soutěže Model of Croatia 2005 – a vyhrál jsem. Pak jsem odjel na další soutěž v Dominikánské republice a získal titul Mr. Model Millennium of the Word 2005,“ vyjmenovává svůj kariérní postup Saša a dodává, že právě výhru v soutěži v Dominikánské republice považuje ještě s několika kampaněmi za svůj životní úspěch.

Více: The Face of LUI: Jan Doseděl

„Užívám si hlavně focení, považuji to za umění. Nejde jen o mačkání spoušti, ale také o dojmy, pocity, pózy a emoce,“ svěřuje se Saša s tím, co ho na modelingu nejvíce baví. „Dále jde o cestování, poznávání lidí různých národností a kultur. Nesmím zapomenout ani na atmosféru v backstage a na mole,“ odhaluje Obrenović důvody, proč si svou práci užívá.

Více: TOP 10: Nejlépe placení modelové

Kvůli modelingu si musí neustále hlídat postavu, a proto se věnuje cyklistice, józe a chodí pravidelně do posilovny. „Vyrostl jsem u Jadranu, takže miluji být v kontaktu s přírodou, tedy s vodou, sluncem, zemí a oblohou,“ zmiňuje další ze svých zálib Saša. „Také rád vařím, dokonce jsem se objevil i televizním pořadu o vaření. Co se týče kultury, zajímám se jak o moderní, tak o staré umění a samozřejmě o módu“ vypočítává Obrenović. Kromě rozličných koníčků se Saša vyznačuje i pozitivním přístupem k životu. „Každý den je pro mě zajímavý, protože může nabídnout něco nového a já jsem si jistý, že je pořád co odhalovat!“ říká Saša Obrenović, model původem z Chorvatska.

Jméno: Saša

Příjmení: Obrenović

Narozen: 1981

Věk: 32 let

Životní filosofie: "Když budeš dávat více, než brát, život bude skvělý"

Sasa2

Sasa6

Sasa1

Sasa4

Sasa5

Hledáme nové tváře! Pokud byste se chtěli v rubrice "The Face of LUI" také objevit, pošlete nám své základní informace a fotografie se souhlasem k uveřejnění na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím