Neil Patrick Harris: Rozchod před svatbou?!?

04.03. - Kultura

neil-patrick-harris-david-burtka-engaged

Hvězda seriálu How I Met Your Mother, u nás vysílaného jako Jak jsem poznal vaši matku, se podle bulváru ocitl v hluboké vztahové krizi a ruší plánovanou svatbu s přítelem Davidem Burtkou. Přitom byli až donedávna považováni za jeden z nejstabilnějších gay párů Hollywoodu. 

"Sotva spolu promluví," tvrdil zdroj z blízkého okolí dvojice magazínu National Enquire. Podle něj pár také ruší chystanou svatbu. K rozchodu mělo dojít po divoké hádce spojené s alkoholem. Mělo k ní údajně dojít poté, co se Harris rozčílil kvůli něčemu, co mu Burtka řekl. Také se měli velmi opít, a jak spekuluje portál USmagazine,cz, lze očekávat emotivní přetahovanou o dvouletá dvojčata Harper a Gideona, která pár společně vychovává a porodila jim je náhradní matka. 

Více: Homosexualita v Hollywoodu

Neil Patrick Harris, hvězda populárního seriálu How I Met Your Mother, ve kterém hraje nenapravitelného sukničkáře Barneyeho Stinsona, přitom patří k nejslavnějším otevřeným gay seriálovým hvězdám, a jeho vztah s přítelem Davidem Burtkou je považován za velmi stabilní, tak byly tyto zprávy velmi překvapivé. Jenže se zdá, že údajný rozchod a zrušení svatby jsou jen pomluvy. Tvrdí to online deník Huffington Post, který také zveřenil tweet Harrise.

Více: Hugh Jackman: Řeknu vám pravdu o své homosexualitě

Jak sám herec napsal, pár nikdy neměl stanovené datum svatby, pouze oba chtěli podpořit možnost zrovnoprávnění svazků gayů a leseb s manželstvím, a tak v červnu 2011 oznámili, že se zasnoubili. Svatbu ale takovou neplánují. Neznamená to však, že by jejich vztah byl v krizi a oni stále před rozchodem nebo se dokonce už rozešli. Burtka a Harris spolu jsou od roku 2006, kdy herec také prošel veřejným coming outem. 

Více: Kluci, čekáme na váš coming out

"Veřejnost byla ke mně vždy laskavá a až do nedávna jsem byl schopný žít pěkný normální život. Teď se zdá, že vzrostl zájem o můj osobní život a vztahy. Takže spíše než ignorovat ty, kteří zveřejňují jejich názory aniž by ve skutečnosti se mnou někdy mluvili, se snažím vesele rozptylovat jakékoliv špatné názory a jsem docela hrdý na to, že jsem gay, žijící svůj život naplno a cítím se velmi šťastně, když mohu pracovat s báječnými lidmi v práci, kterou miluji," řekl tehdy časopisu People.

DavidBurtkaEltonJohnNeilPatrickHarrisCyEOpYky Edl

NeilPatrickHarrisDavidBurtka2011People--bSwHb6NYjl

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím